SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kapslem Enan AndroChem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
są też undry w ampułkach jak komuś przeszkadza
Ja suplementacje na Andro oparłem i nie zamierzam zmieniać

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
czesta przypadlosc UG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79359
Hehe , proste pytanie o kapsel a jak sie temat rozwinol . Podejscie troche kolegi chore co nie zmienia faktu ze na tasmie w aptece tez sie moze jakis srubokret napatoczyc , ja z andro jestem zadowolony tylko tai przypadek mi sie zdarzyl i bije dalej tego testa .

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W życiu nie przypadków, liczą się zamiary -Nawet to, co najbardziej przypadkowe, jest w ostatecznym rachunku koniecznością, jak mawiają mistyczni, mędrcy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
lodzianin1
maszyna źle zacisnęła po prostu , na kilku firmach mi tak kapsle zeszły.
a z takim podejściem to po co kupujesz ug ? kupuj aptekę


Wyobraznia dziala. Chcesz wbijaj, nie to nie twoja brocha. Psychiczny komfort jak ciagne towar z szczelnego sloja a nie jak z wiadra

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27625
ale na foto jest winko w szotach jak sie nie myle genesis firma ?? ;) tak na marginesie

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
Wywal to chłopie do śmieci bo ktoś Cię w chu..a zrobił i pewnie odkapslował i podmienił dobry towar na olej rzepakowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Tadeusz195
Wywal to chłopie do śmieci bo ktoś Cię w chu..a zrobił i pewnie odkapslował i podmienił dobry towar na olej rzepakowy .


akurat jedna partia andro wyszła słabo zaciśnięta , i schodziły gumki
sam wylałem pół trenu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
-żabO-
ale na foto jest winko w szotach jak sie nie myle genesis firma ?? ;) tak na marginesie


przeczytaj uwaznie pierwszy post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
lodzianin1
Tadeusz195
Wywal to chłopie do śmieci bo ktoś Cię w chu..a zrobił i pewnie odkapslował i podmienił dobry towar na olej rzepakowy .


akurat jedna partia andro wyszła słabo zaciśnięta , i schodziły gumki
sam wylałem pół trenu

Wiem wiem Panie Łodzianin, napisałem to z ironią:) sam miałem cypio z androchem i też
gumki schodziły.
Dzisiaj otwierałem propa z genamed i też prawie blaszke ściągnęłem razem z gumowym korkem , ale to nie z przyczyny słabego osadzenia tylko plastikowy kapsel był bardzo mocno zamocowany, a ja żem za mocno szarpną .
Poprostu trzeba być ostrożnym przy otwieraniu butli , to jest ug i wiadomo że takie niedociągnięcia mogą się zdarzyć,czy to w andro czy w jakimś innym labie.



Zmieniony przez - Tadeusz195 w dniu 2016-06-28 21:43:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proscar = problem

Następny temat

Pomoc w odbloku , objawy gino

WHEY premium