SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kaltka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
Witam, z góry przepraszam jeżeli napisałem w nie odpowiednim dziale. Wracając do tematu, pisze do was w dość nie typowej sprawie. Ostatnio zauważyłem ze po treningach klatki piersiowej lewa strona mi bardzo puchnie, a prawa wygląda normalnie. Poniżej przedstawię zdjęcie żeby było jasne o co mi chodzi.



Moze są osoby które się z czymś takim wcześniej spotkały? I czy to wygląda na coś poważnego? Iść z tym do jakiegoś lekarza, i jak tak to do jakiego? Z Gory dziekuje za odpowiedzi
P.S. Jak by ktos pytal, nie nie zaczynam brac saa i to nie od tego.

Zmieniony przez - Jartazi w dniu 2010-02-16 08:54:04

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Nic nie poradzisz, lekarz tez nie. Sam kiedys czulem taki problem i mam wlasciwie. Lekko bardziej rozwinieneta lewa piers od prawej. Ogolnie lewa strona "lepsza". Tylko techniczne cwiczenie moze tu pomoc. Tecnika Tecnika i jesze raz technika. Kiedys olewalem a jak wzialem sie za siebie bo sie wkurzylem to czuje juz dwie strony nawet czasami prawa lepiej co bylo u mnie niesotykane. U ciebie to duzo mocniej wyglada niz u mnie. Technika

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
Hmm... żeby to było takie proste. Problem jest w tym ze na siłowni pierwszy miesiąc ćwiczyłem pod okiem trenera. To co widać na zdjęciu to jeszcze nic, teraz to jeszcze gorzej wygląda. Najgorsze jest to ze lewa cześć mocno boli i kluje jak dotykam. A w środku czuje coś co trudno opisać, jak by takiego małego guza lub coś w tym stylu.
P.S. i z tego co widzialem w Twoim dzienniku, u Ciebie jest jedna strona bardziej rozwinieta, a u mnie jest ona po prostu spuchnieta

Zmieniony przez - Jartazi w dniu 2010-02-16 09:54:54

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
gino, ale z 1 strony? Z 2 nie masz guza i nie piecze?

Zmieniony przez - Insio w dniu 2010-02-16 10:43:49

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
Nie, z drugiej mam normalnie. I teraz się zastanawiam co może być przyczyna. I Ciekawe czy będzie się dało coś na to poradzić.



Zmieniony przez - Jartazi w dniu 2010-02-16 11:18:09

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
jezeli to gino, to idziesz do lekarza i wycina ci to operacyjnie.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 632 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73357
Wyglada niesymetrycznie ale bez obaw. mialem duzo wiekszy problem gdyz od kiedy skonczylem 15 lat cala lewa strona klatki zaczela odstawac od drugiej (kosci) u Ciebie sa to wylacznie miesnie wiec mozesz to bez problemu skorygowac ;) jesli gino to wytna jesli nie to zapierdzielaj na silownie i bedie git.

Zyj,a nie istniej!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skrecona kostka

Następny temat

Trądzik Czerwony

WHEY premium