SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z etykietami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Witam. Mam problem z liczeniem kalorii na podstawie etykiet na opakowaniu. Dajmy na to coś z brzega: groszek w puszce
72.9 kcal w 100g produktu
I tu sie zaczyna problem:
Masa netto: 400 g
Masa produktu bez zalewy: 240
I teraz nie wiem czy ilość kalorii to będzie
2.4 * 72.9 czy 4.0 * 72.9
Podobny problem z tuńczykiem
Wie ktoś na pewno jak to należy liczyć?

Szerokie horyzonty ale nisko pod kopułą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
a zalewę wypijasz że chcesz ją liczyć?

Tuna wpływa na wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Jasne że wylewam, no ale produkt to produkt, ciężko stwierdzić co oni biorą za produkt ;] Może wszystko a może tylko suchą mase

Szerokie horyzonty ale nisko pod kopułą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
Powiem Ci jak ja robię, bo specem nie jestem, ale z tego co widzę większość osob tak robi, a także sama wcześniej pytałam o ważenie produktów.

Mianowicie tajemnica tkwi w tym, że na forum w linkach działu odchudzanie i odżywianie znajdziesz namiar na dziennik posiłków w exelu. Wagę podajesz taką, jaką ładujesz na talerz, excel policzy za Ciebie . Jakbym miała liczyć każdy produkt sama, zużyć milion kartek i baterie kalkulatora to bym sobie darowała.

Tuna wpływa na wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Liczysz bez zalewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Mam od tego fitday.com ;) tam wpisalem kilka swoich produktów, reszte oni mi licza
W każymrazie z tym liczeniem bez zalewy jest problem, bo wystarczy popatrzeć na kalorie wypisane w tuńczyku w wodzie, a tuńczyku w oleju roślinnym

Szerokie horyzonty ale nisko pod kopułą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Jesz tuńczyka w wodzie. Woda kalorii ma 'bardzo mało'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Dobra, bede liczyc z zalewą przy odchudzaniu i bez gdy jem normalnie. Dzieki za dyskusję

Szerokie horyzonty ale nisko pod kopułą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do Oceny/ Poprawy

Następny temat

problem z dieta na redukcje

WHEY premium