SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dianabol balkan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3136

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

75

Wzrost

176

Obwód ramienia

112cm

Obwód klatki

101cm

Obwód uda

57,5cm

Obwód talii

82,5cm

Staż na siłowni

8 miesięcy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

około 80g białka dziennie, węglowodany ponad 60g, tłuszcze około 20g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

to jest pierwszy cykl sterydowy: siła,masa

Opisz swój plan treningowy

poniedziałek biceps,triceps, wtorek barki, środa klatka , czwartek plecy , piątek nogi

Cel cyklu

siła + masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rzeźba odstęp około 2 tyg

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14.15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

problem jest z przytyciem ciezko jest budowac mase a chudnąć bardzo łatwo mi schodzą kg

Stan zdrowia

strupy z krwi w nosie, bóle głowy,bóle żołądka

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

porost na klatce

PPM (podstawowa przemiana materii)

1848 kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 100kg, martwy ciąg 115kg, przysiady ze sztangą 100kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam duzy problem ponieważ biore aktualnie danabol balkan został mi ostatni tydzien po jednej tabs i nie wiem co wziąść na odblok ? Skutki uboczne jakie sie pojawiły to trądzik, silny ból głowy, bóle żołądka, robią sie strupy z krwi w nosie.Brałem jak bylo napisane tylko jakos tak koledzy mi mowili zebym rzucił w cholere to własnie je przestałem brac odrazu a zostało mi wtedy około 20 tabs minął niespełna tydzien bez steryd i znowu zacząłem brac poniewaz powiedziano ze musze dokończyc cykl na sterydach i własnie biore po jednej tabs zostało mi jeszcze 6 i niie wiem co wziasc co zrobic po skonczeniu brania danabolu.Wczoraj sie naczytałem od cholery na temat skutków związanego z jądrami i chcem jak najszybciej zapobiedz tym skutkom. Prosze o pomoc z góry dziękujee!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obwód ramienia 56 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
chyba 36
1

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
rozpisz jak to w końcu dokładnie brałeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
razok1209
obwód ramienia 56 cm


mylisz ramie z udem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
obwod ramienia 112cm?!! wegle ponad 60gr powinienes wegli przymowac na masie 4razy tyle!

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1624
około 80g białka dziennie, węglowodany ponad 60g, tłuszcze około 20g jak to nawet 1000kcl nie ma głópoty kolega powypisywał. Stupy w nosie od mety hmm ciekawe nie wiedziałem że mete sie szura może lepiej kopie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
Krotko mowiac specjalista od dopingu nie jestem bo sam zasiegam rad od doswiadczonych forumowiczow ale to jest przyklad na branie sie za saa za wczesnie! bez wiedzy i konsultacji! bo koledzy powiedzieli ze musi dokonnczyc cykl.Poza tym co to za cykl 10mg metki ewd? i takie skutki uboczne moze niema tych 18 lat nawet,ale szkoda chlopaka naprawde moze ten temat bedzie przestroga dla innych ktorzy szybko chca byc wielcy.Zycze zdrowia

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze dni brałem po 10mg po paru dniach a dokladnie po tygodniu zwiększyłem i brałem 2x10mg co 3 godz po niecałym tygodniu zwiekszyłem i brałem 3x10mg i to trwało niespełna pół tygodnia i zacząłem brac mniej 2x10mg i po 5 dniach zmniejszyłem na 1x10mg brałem 5dni i przestałem brac poniewaz wmówili mi ludzie zebym rzucił to jak najszynciej.Mialem kupic tabletki na odblokowanie clostilbegyt ale zabrakło mi hajsku no wyszło tak ze 3 dni nie brałem wcale i 4 dnia wziałem i biore dalej 1x10mg jeszcze mi pare zostało.Niewiem czy dobrze wytłumaczylem poniewaz jestem początkującym.Strasznie bede wdzieczny za pomoc!

Zmieniony przez - razok1209 w dniu 2014-09-03 18:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
czyli ile zjadłeś tabletek ogólnie?i w jakim czasie ? w ile dni? bo nie łape tej rozpiski twojej wcale.
Kolejna sprawa to bzdury w tej ankiecie,masz jakąś dietę ? bo to co napisałeś to jakiś farmazon.Napisz cz ciekawości co zjadłeś wczoraj?
co z tą krwią?? leki to nie cukierki,osłonki jakies brałeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
92 tabletki juz zjadłem wciągu ponad 4 tygodni,dietę mam rozpisaną ale do konca nie jem tego co jest tam wypisane tak wiec jem tak 1 płatki owsiane, 2jajecznica z 6 jajek,3 ryż biały z sosem,4 przed treningiem ryz biały z piersią z kurczaka,5 po treningu kasza gryczana z miesem drobiowym a dokładnie z kotletem do hamburgera, 6 przed snem jem 6 jajek ugotowanych na twardo. Teraz jak biore po jednej to juz nic z krwia z nosa nie jest normalnie teraz tylko z tradzikiem jest problem ale nie tak strasznie duzy osłonki zadnej nie bralem tylko witaminy piłem i magnez brałem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BROMO

Następny temat

skutki uboczne z dianabol problem z odblok

WHEY premium