SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
Witam mam kontuzje barku a dokładnie Ezntezopatia,Obrzęk stawu barkowo obojczykowego.Nie ćwicze już 4 miesiące tak jak ortopeda zalecił,odbyłem rehabilitacje.Ale problem jest taki że nadal odczuwam ból przy podnoszeniu ręki wzdłuż ciała od wysokości barków do góry ponad głowe.I tutaj mam do was pytanie jak myślicie czy będe mógł jeszcze ćwiczyć normalnie? Albo chociaż bez ćwiczeń mocno obciążających bark
Czekać aż ból ustanie czy może iść do teraz do ortopedy
Oto cały zapis z kartki którą dostałem od ortopedy.
Entezopatia,zagęszczenie struktury ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego.
Skośna szczelina niepełnego uszkodzenia w obrębie ścięgna nadgrzebieniowego(konsekwencja entezopatiii).
Płyn w kaletce podkruczej(dużo-warstwa powyżej 3mm)
Obrzęk stawu barkowo-obojczykowego:przeciążenie
Biceps,staw ramienno-łopatkowy bez uszkodzeń
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
Co się stało dokladnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak najbardziej będziesz mógł wrócić kwestia taka że musisz mieć dobrą indywidualną terapie, przez dobrego fizjoterapeutę / terapeuta manualnego, piszesz że odbyłeś rehabilitacje, jak ona wyglądała ? bo jeśli masz na myśli same zabiegi fizykoterapeutyczne (takie jak np. laser, pm czy krioterapie) to będzie zdecydowanie za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
no właśnie tak jak piszesz miałem przez 10 dni laser magnetronic i ultradzwięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
xmeno85
Co się stało dokladnie?


podczas walki zrobiłem zamach i nie trafiłem, w jej trakcie nic nie czułem dopiero po niej już było gorzej a na drugi dzień nie mogłem jej podnieść bez bólu wielkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
no to jak wspomnialem wczesniej sama fizykoterapia bedzie niewystarczająca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powiększone węzły chłonne w pachwienie

Następny temat

kontuzja

WHEY premium