SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem ;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 276
Witam wszystkich forumowiczów.Mam taki problem jakieś 2 dni temu ćwiczyłem sobie tak jak zawsze klatke.Ciężar taki jak zwykle chciałem zaczołem od rozgrzewki potem 70 kg 2 razy po 10 później 80 tylko przy 5 podniesieniu poczółem straszny ból w przedniej części barkuu tak jakby ktoś wpijał mi igłe i nią poruszał ;/ ból występuje tylko podczas podnoszenia ręki lub jej skręcie ;/zdzwiwiło mnie to bo to był normalny trening zawsze zaczynam 2 serie po 10 powtórzeń ciężarem 70 kilo potem 2 razy po 10 ciężarem 80 potem 2 razy po 6 cięzarem 100 kilo potem po razie 120 i 140.Kupiłem sobie Fastum i Ibupromy czy to wystarczy żeby szybko wyleczyć mój bark??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
moj kumpel mial to samo trwało to 4 tyg. smarował maściami itp. nic nie dawało idź do lekarza albo nie rób nic ale napewno odłóż ćwiczenie na pewien czas bo możesz mieć znacznie gorszą kontuzje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 276
Musze Ci powiedzieć że pomału mi przechodzi :D myśle że już jutro wyląduje na siłowni :D musze tylko zadbać o moje ścięgna i robić dłuższą rozgrzewke POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jest osobny temat od urazów !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dłuższym snem

Następny temat

Ciśnienie 14 latka

WHEY premium