SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiększone węzły chłonne w pachwienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3049
witam, piszę w takiej sprawie jak sięokazało mam powiększone węzły chłonne w pachwinie, jednej lewej dokładniej, byłem u chirurga i pierwszego kontaktu i stwierdzili po badaniach krwi i usg że to jest na 100% powiększony węzeł, czy miał ktoś kiedykolwiek z takim czymś do czynienia, ile trwa przerwa od wysiłku, mam na myśli bieganie oraz dolne partie ciała na siłowni, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W pachwinie nie miałem, ale pod pachą się zdarzyło, coś chyba około tygodnia mnie trzymało, trudno ocenić ile Cię będzie trzymać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No dobrze masz powiększony węzeł i co dalej.. co lekarz powiedział, co przepisał..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3049
kazał odpocząć przepisał antybiotyk, lek przeciwbólowy, i kazał czekać i tak czekam już 2 tydzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Standardowa procedura. Czekaj, węzły nie schodzą w ciągu 1-2 dni, a tygodni lub czasem nawet miesięcy. Czasem też zostają wyczuwalne ale poniżej 10mm więc nie są niebezpieczne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Tak czy inaczej każdy węzeł powiększony który nie zanika po 2-3 tygodniach powinien być zbadany dokładnie ( USG) i morfologia. . Węzły powiększaja się jak jest jakiś stan zapalny w okolicy węzła lub ogólnie w organizmie .Nie można bagatelizować powiększonych węzłów przez dłuższy czas. Często powiększaja sie drobnych infekcji ale tez bardzo często są pierwszymi sygnałami nowotworu . W ciele mamy blisko 600 węzłów i kazdy odgrywa bardzo istotną role .Węzły które szczególnie powinniśmy kontrolować to szyjne , żuchwowe , pachwinowe , pachowe i nad obojczykowe. . Dla świętego spokoju poproś o USG i morfologie pełną .Zaniepokoić powinny twarde ,duże , nieruchome i nie bolesne


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-01-26 21:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No przecież dopiero co miał usg i bad lab przez co stwierdzono co stwierdzono i zapisane lek. Teraz długo czekać i ewentualnie za jakiś czas już okres off od leków powtórzyć, bo sensu nie ma najmniejszego robić badania na lekach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
aaaa.. kurcze nie zauważyłem :) sorki za moje wypociny :) .. . no tak. węzły mogą wchłaniać się do 6 miesiecy nawet a czasem ulegają zwapnieniu i mogą pozostać duże na reszte życia .. ..


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-01-26 21:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Luz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
byłeś u lekarza, miałeś przeprowadzoną badanie i masz przepisaną terapie a teraz pytasz o dalszej informacje na forum ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ipp, amoksycylina, klarytromycyna, metronidazol - przerwa w trenowaniu?

Następny temat

Problem z barkiem

WHEY premium