SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem Masa/Redukcja

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
mam problem, waze dosyc sporo +100kg, chcialbym cwiczyc zeby osiagnac sucha mase miesniowa, a zbedny tluszcz zrzucic. pomorze ktos ulozyc diete? oraz jakis trening? obecnie od 3 miesiecy cwicze na silowni i biegam, ku mojemu zdziwieniu kg schodza, cwicze na mase, oraz robie codziennie aeroby i biegam. diete utrzymuje, nie jem byle czego, odlozylem napoje kolorowe, roznego rodzaju slodycze itd. nie pije kawy, sporadycznie herbate. prosze o pomoc pozdrawiam Michal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszym krokiem jaki wykonasz będzie spalenie tłuszczu. Nie cwicz na mase, rob trening na rzeźbe + aeroby, po diete zapraszamy do działu Odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Narazie nie mam czego rzezbic - w tym caly problem

dobrym sposobem bedzie cwiczenie 3dni/7 na mase, oraz 5dni w tyg bieganie + aeroby?

pomozcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
waze 100kg mam 175cm wzrostu,

wiem ze nie ma diety masowo/redukcyjnej ;p chodzi mi tu o budowanie suchej masy.

da sie to jakos pogodzic tak jak napisalem powyzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Uloz diete to tak jak kolega wyzej pisal bo to najwazniejsze, na twoim miejscu cwiczylbym FBW o tym tez poczytaj na forum.

Trzy razy w tygodniu FBW w pozostale cardio i powinienes powoli tracic smalec, jak juz to zrobisz to mozna myslec co dalej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szerokość rozkładu krwinek czerwonych cv

Następny temat

jak uzyskać kaloryfer

WHEY premium