SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ułożenie 12 - tygodniowego cyklu na masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
No właśnie zastanawia mnie ten antek bo raczej szybko przyjdzie i szybko spadnie ta masa. Dec jak dla mnie blokowanie ma za duże i jakos po kilku cyklach nie przypadł mi do gustu. Boldek koszty/korzyści nie są równomierne dla mnie więc biorę się za coś innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Antek dobry, ale po 4 tygodniach antka powinno sie przejsc na mete zeby spadkow nie bylo po nim i zwiekszyc tescia ja bym zwiekszyl.

Masuj na czym chcesz, ja bym jednak npp jeszcze dodal na 7 tygodni powiedzmy, a ubicie i wycinke na masterze i winie ja bym zrobil. W srodku i tak hcg pasuje wbic w 9-10 tygodniu powiedzmy jak caly cykl bedzie trwal 17-18 tygodni. Ja bym sie zdecydowal na npp oprocz antka i mety potem, a nawet bolda bym dodal. Schodzi npp, tydzien pozniej meta, a zaczyna krecic bold. No i oczywiscie tesc na koniec, niekoniecznie prop, ale pasuje tu akurat fajnie z winem i masterem.

Albo masuj na antku i mecie tylko z tesciem, a na koniec master i wino. Ja bym jednak dodal npp i/lub bolda jak chcesz zyciowa forme zrobic.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-08 15:52:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
nacjol a chcialo b ci sie rozpisac to ladnie bo jakos tego nie widze, tzn nie rozumiem.
ale widze ze wiedze masz i chcialbym po prostu zobaczyc jak to ma wygladac

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ale co konretnie chcesz leciec? Antka, mete, tescia i npp na poczatek i wino z masterem i propem na koniec? Powiedz jakie srodki chcesz uzyc to cos sie pomysli. Ja ci moge cos pomoc, chlopaki ktorzy sie lepiej znaja moze cos innego zaproponuja albo skoryguja. Znam sie troche, bo interesuje mnie doping i siedze na tym forum juz dlugo, ale ciagle sie ucze.

Szkoda, ze tak malo "grubasow" pomaga ostatnio (rozumiem, brak czasu i tematy ciagle te same prawie), ale kurde sa tez inni bdb znajacy sie na rzeczy i nie chce im sie chyba pisac. Chlopy, odezwijcie sie, bo potrzebna tez Wasza pomoc! Kazdy wakacje ma i pyerdoli system?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-09 11:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
mnie chodzi o podobne cykl tzn najpierw chce zrobic mase, a potem ja dorzexbic
ostatnio lecialem na trenie propie i winie, ladna definicjasie z tego zrobila, ubicie tez rewelacja ale masy malo jakos. dlatego teraz chce najpierw zdobyc mase, myslalem o boldzie , mixie i antek i meta jak pisales powyzej aby spadki po antkowe nie byl wielkie
potem rzezbowy na tesciu i wieni i masterze.
nie bralem nigdy mastera, antka i bolda
mam 34 lata, cykli kilka bylo
wzrost 179 waga na cyklu 86 na rzeźbie 80
pas 80
łapa 41
wyciskanie 130

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
A mozesz sam sobie rozpisac, a najwyzej potem jakies koretky?

Ja bym polecial tak np:

1-4 antek
5-8 meta
1-7(8) npp lub 1-10(12) deka
1-10 enan/cypio
11-18 mix lub prop (jak cie nie zalewa mix to wzialbym mixa, lub propa, ale to wtedy enan/cypio 1-12 i prop od 13 tygodnia, ale ze 150mg e2d bym dal)
13-18(19) wino
13-17 master

Wino i master tak bym wzial jakbym propa lecial, nie mixa. I ostatnie kilka strzalow propa, powiedzmy ostatnie 1,5-2 tygodnie lekkie zejscie z propa ze 150mg na 100mg e2d. Czyli konczysz mastera branego 5 tygodni, tescia tydzien dluzej i wino tydzien dluzej od tescia (w przypadku dlugiego estru 2 tygodnie dluzej wino).

Chlopaki pomozcie tez. Jakies sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Taki ogólny zarys jak by to moglo wygladac bullet77,dawki dopasuj pod siebie.

1-4 antek(z zejsciem)
1-4 mix (na poczatek dawka z 250 ew)
5-12 mix(podbijasz tescia do 750/1g)
1-16 bold
12-18 tren
12-18 master
13-20 prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hunter, tren i master mocne polaczenie. Do tego razem konczyc tren i master? Chyba lipa raczej. Ja bym wolal wino z masterem, master tydzien krocej od propa, wino tydzien dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Lipa jak by zakonczyl wszystkie 3 srodki naraz a tak idzie jeszcze prop,wino+master tez mocne polaczenie dla lipidow Moze byc bez mastera sam tren+prop albo bez trena prop+master
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ja jestem za mixem na poczatek (masowanie) i potem przejscie na rzeźbienie na enanie/cypio na poczatku a konczenie propem.
trena lecialem terazi jestem zadowolony. Masterajeszcze nie lecialem i nie wiem co lepsze. ale wiem posibie ze tren rozkrecil misie dopiero w 6tym tygodniu dlatego polecialem go az 10 tygli i bylo konkret.
jak uwazacie lepiej zrobic mase i rzeźbe w jednym cyklu czy rozbic na dwa z mostkiem?

Zmieniony przez - bullet77 w dniu 2011-08-09 17:07:26

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+wino+boldek

Następny temat

propinat plus meta lub propozycje innej kuracji

WHEY premium