SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w suplementacji; trening na masę; do 200zł miesięcznie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
no i zestaw calkiem spoko wyszedl wszystko co potrzeba pls "fajerwerki", czego chciec wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Stary dorian był dobry obecny taki sobie, jak jesteś zadowolony z redwailera to pozostać przy tym.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
na mnie red dziala calkiem ok, ale tylko w shotach
proszek juz mi tak nie podchodzi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Czyli nie próbować Doriana? Bo już się nakręciłem...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Oczywiście ze możesz spróbować , tragedi nie powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ten w shotach ma inny skład. Spora ilość kofeiny na jeden shot.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak red tak na ciebie działa to i dorian tak samo pewnie podziała, o tyle jest dobre że doriana noxa w saszetkach mozesz kupić 2-3 i sprawdzisz jak działa na Ciebie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kreatyna, zma, dibencozide, carbo po treningu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Motyla noga, poszedłem do PBC, bo jest blisko mojego domu i zamiast Doriana dałem się namówić na Blackweilera. Gościu mówił, że jest większa petarda niż po Redweilerze. Kupiłem od razu 480g (wystarczy mi na 2 miesiące: 30 treningów po 18g, resztę uzupełnię Dorianem na próbę)).

Chociaż generalnie po Redweilerze robię takie treningi, że o godzinie 18:00 zasypiam ze zmęczenia (dzień wolny od pracy) przed kompem.
Więc jak po Blackweilerze jest jeszcze większa petarda to będę chyba musiał leżakować za dnia jak w przedszkolu.

Zrobiłem planowane zakupy, tylko zrąbałem i kupiłem samo Omega 3 bez D3 i K2. Ale już trudno. Zjem to opakowanie i kupię właściwe...

Chłopaki, a co sądzicie o azotowych boosterach? Jestem typem, który lubi konkretne pieprznięcie we wszystkim od razu ma maksymalnych dawkach.

Dibencozide? Wystarczy, że jest, czy musi myc być konkretnej firmy (czytaj właściwy squad)?


Zmieniony przez - Czarny Zarost w dniu 2018-04-30 19:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Tam zazwyczaj poleca Ci co im nie schodzi
Petardy żadnej nie będzie to masz pewne


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-30 19:45:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jablczan vs mono

Następny temat

Branie L-karnityny bez treningu i podczas treningu

WHEY premium