SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prezes Filleborn oszustem ?

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
kesieo nawet nie wiesz z kim zadarłeś!!! on Cię zniszczy

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomarzyć fajna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
kesieo a ty co takiego cwaniaka zgrywasz, zachowujesz sie jakbys byl prawa reka bosa wloskiej mafii

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
robie to co do mnie należy i nie unos sie tak heh

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Spoko juz. Sygnature sprawdze,ale musze skonsultowac sie z matka,czy nie nie jest ona jedynie do wiadomosci stron. Wlasnej matce przez tego zlodzieja klopotow robic nie zamierzam. Niemniej to wszystko,co napisalem,jest prawda. Generalnie na kazdej sprawie traktujacej o uczciwosci p-ko Filonowi mozna na sali zadac pytanie o przeszlosc.Kiedy zaprzeczylby,zupelnie legalnie mozna wyciagnac akta i udowodnic kolejne klamstwo. Pozdrawiam. TUR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
Panie Krzysiu a mozna prosic o jakies fotki z Kunic??

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
filon odejdzie ,przyjdzie nowy ,bedzie to samo,zawsze tak bylo....i tak zawsze warszawa max sie promuje a z innych miejscowosci bardzo nieliczni lapia sie na ciekawe zawody....
a swoja droga na forum widac to samo zacietrzewienie,odgrazanie sie, jak na codzien widzimy w polityce...sa grupy zwalczajace sie i o byle glupstwo, by drugiego utopili w przyslowiowej lyzce wody...
kurcze wiecznie to polskie pieklo!i na kazdym temacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom ja nie wiem ale ta cała afera z filonem to mi na lyzke wody nie wyglada... jest poprstu najzwyklejszym z zwyklych oszustem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
powiedzmy prosciej najzwyklejszym ..takim jak 3/4 co najmniej polakow robi codziennie.nieplacenie czynszow,rachunkow jest u nas na porzadku dziennym..
pamietam jak wszyscy sie nim zachwycali i starali sie dostac w jego pole widzenia.
moglby miec facet klase i sam zrezygnowac ale latwe jest to tylko w teorii.
ogolnie mozna powiedziec :na szczyty dostac sie jest bardzo trudno,ale utrzymac sie jest 100 razy trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1499
facet ma nadal klase jak dla mnie :)


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HUBERT OLBORSKI JEST Z NAMI !

Następny temat

Nasza Xena Mistrzynią Polski 2005 !!!

WHEY premium