SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawda o zawieszeniu Pawła Brzózki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Pawel ale z twojej wypowiedzi wyglada, jakoby sfd bylo miejscem, w ktorym mozna zalatwic wasze problemy. Przeciez tak samo Ty jak i cala reszta wiecie, ze to co odbywa sie na forum, nie ma wplywu na przebieg sporu miedzy wami. Doprowadzacie do tego, ze cale forum (i Bog wie kto jeszcze) bedzie znalo wszystkie wasze problemy i te w zyciu zawodowym, i w zyciu rodzinnym. Jestem ciekaw jak daleko jestescie w stanie posunac sie na forum w obrzucaniu siebie blotem? Podobal mi sie ton twojej wypowiedzi na KiF'ie i uwazam, ze taki powinien pozostac caly czas. Dzisiaj juz wiadomo w 100%, ze wasz konflikt moze rozwiazac tylko sad. Jak sie kogos nie lubi to sie unika z nim kontaktow. Jest wtedy mniej stresow i wysokich cisnien. Nie wdawac sie w puskowki i nie dawac sie prowokowac. Zycze powodzenia.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-09-03 18:34:44

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
klon wroniaka !!!p.brzoza mowie to jak zwykly czlowiak o zwyklych odczuciach za twoja postawe zyciowa zawiesil bym cie do konca zycia!

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
klon wroniaka!!P.brzoza a czy to prawda ze twoj sponsor i pryncypal jest zamieszany w sprawie korupcji w pilce noznej !!!

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Wroniak pan Czyż nie jest zamieszany w żadną sprawę korupcyjną w piłce nożnej. Kilka lat temu zrezygnował z finansowania drużyny bo doszły go słuchy, że zawodnicy sprzedają mecze gdyż nie chcą wejść do pierwszej ligi bo wtedy nie mieściliby się w składzie. Jest to moja ostatnia odpowiedz na twoje insynuacje, pytania i oszczerstwa rzucane bez posiadania najmniejszego dowodu. Na koniec naszej wspólnej wymiany poglądów zaprezętuję ci twój styl pisania i pomawiania innych:"Na mieście mówią że Wroniak jest gejem i bardzo lubi silnych, dobrze zbudowanych chłopców dlatego interesuje sie sportami siłowymi". Sam powiedz jak można na tak stawiany zarzut odpowiedzieć a ty cały czas piszesz w podobny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
klon wroniaka!!! he he he dobre!!

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
do panow interesujacych sie zyciem rodzinnym innych,moge powiedziec tylko tyle,ze ludzie mali biora swoj wielki cien za miare wlasnej wielkosci, panowie, brakuje Wam klasy, wyczucia,wspolczucia az na wymioty sie zbiera czytajac Wasze intrygi!

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Obiecałem że będę informował o mojej sprawie, co niniejszym czynię. Właśnie otrzymałem pismo ze Związku które w całości przytaczam.
"PZKFiTS informuje, Ze w dniu 26.10.2005r o godz.15 w siedzibie PZKFiTS, odbędzie się zebranie Komisji Dyscyplinarnej w Pana sprawie, na którym zostanie podjęta decyzja dyscyplinarna, w związku ze szkalowaniem PZKFiTS oraz publicznym przyznaniem się do stosowania dopingu. Decyzja zostanie podjęta również w przypadku Pana nieobecności na niniejszym spotkaniu."
Podpis złożyła Pani Referat ds. Biurowych mgr Justyna Ocimek a wydaje mi się że powinien Przewodniczący Komisji gdyż przed jego oblicze mam się stawić.
Chciałem sprawdzić jaki jest skład nowej Komisji na stronie PZKFiTS ale tak jakby się wstydzono to ujawnić bo nigdzie nie znalazłem. No i ciekawe czy rzecznikiem dyscyplinarnym dalej jest ten geniusz od insuliny Michalski.
Pełną relację ze spotkania nieomieszkam wam przedstawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj mistzu,tez dostalem takie pismo tyle, ze chodzi o moj start w nabba pewnie chca mnie ukarac za to ze zdobylem mistrzostwo swiata i ze bylem dumny z tego ze reprezentuje Polske. przywyklismy do tego ze dzialacze nie dopuszczaja do zawodow zawodnikow, ktorzy moga zdobywac medale na zawodach miedzynarodowych, jak to trafnie ujal dzialacz z najwyzszego szczebla zwiazku cyt. "ja mam gdzies zawody jade na wycieczke" takie podejscie wiele tlumaczy. heh wiec mnie ukaraja az nie moge sie doczekac spotkania.......

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4414 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
oni tez maja dyktafon miotaja sie jak ryba w sieci, program w TVN byl chyba klarowny w przeciwienstwie do nieudolnego TVP3 a tak poza tym to nie przeciwko mnie prowadza postepowanie dwie prokuratory, jesli wyjdzie na to, ze sie myle przeprosze kogo trzeba

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Youngblood

Następny temat

Grand Prix w Piotrkowie Trybunalskim 2005 - wrociłem z medalem

WHEY premium