SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawda o zawieszeniu Pawła Brzózki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
p.brzozaaa nie czuje rozgoryczenia zapewniam cie, juz na tym forum nie raz mnie banowali i nie ma to nic wspolnego z merytoryka ,jestem poprostu niewygodny nie posylam wam psalmow, nie chwale i nie klepie po dupie,poprostu mowie to co mysle i czuje i na koniec p.brzoza przepisy IFBB nic sie nie maja do Polskich przepisow i tyle!!

Nie traktuj życia zbyt poważnie, przecierz i tak nie wyjdziesz z niego żywy... ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Pokaż mi przepisy PZKFiTS BARDZO PROSZĘ!!! dotyczące mojej sprawy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Merytorycznie możemy porozmawiać na KIFie. Tam Cię nie zbanują. No chyba że będziesz obrażał ludzi.Szkoda że nie firmujesz swoich wypowiedzi imieniem i nazwiskiem, bo to cechuje ludzi szczerych i uczciwych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
p.brzoza to nawet nie sa przepisy PZKFiTS tylko PKOLu a moze UKFiSu ktore wszystkie zwiazki musza przestrzegac, OLIMPIJSKIE czy nie!!jezeli brales i sie przyznales to masz przesrane do 8 lat a nawet dozywocie i trenerowi twojemu tez,jak oczywiscie mu udowodnia ty juz sie przyznales inaczj mowiac strzeliles sobie samobuja lub w łebtrener jaszcze żywa zatem wyznajesz zasade jak tonac to z brzytwa ,a ja wole TYTANIKA !!

Nie traktuj życia zbyt poważnie, przecierz i tak nie wyjdziesz z niego żywy... ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Znaczy że je czytałeś to proszę powiedz który punkt o tym mówi i powiedz dokładnie na jakiej stronie te przepisy mogę znaleść. Bardzo proszę. Czy jest tam przepis o tym że prawo działa wstecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
A czy wiesz Pawle ze jest teraz tak ze probki z moczem pobrane na ostatniej OLIMPIADZIE beda przechowywane przez nastepne 6 lat i jezeli w tym czasie nauka potrafi wytropic zamaskowany doping bedzie zabrany medal i dyskwalifikacja ,nawet po 5 latach,wiec jak to jest z tym prawem wstecz!!Oczywiscie ze tak Pawle w tych przypadkach tak,slyszales o aferze BALCO tam tez juz dziala prawo wstecz!!!

Nie traktuj życia zbyt poważnie, przecierz i tak nie wyjdziesz z niego żywy... ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Mojemu trenerowi już jest to udowodnione. Są na to 100% dowody tylko komisja dyscyplinarna nie chce się tym zająć. A powinna bo taki jest jej obowiązek. A że tym się nie zajmuje bo jest prowadzona na krótkiej smyczy przez prezesa. Dlatego niestety dla prezesa zajmuje sie tym prokurator więc czeka go dużo większa kara niż to co mu mogli nałożyć koledzy z komisji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Proszę przytocz mi konkretne paragrafy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
pa smatrimi uwidimi (czy jakos tak tak) mowi stare ruskie przyslowie,Pawle nie wydawaj zbyt pochopnie wyrokow bo wlasnie przed chwila uniewinniono M.JACKSONA a mieli tez niezbite dowody!!

Nie traktuj życia zbyt poważnie, przecierz i tak nie wyjdziesz z niego żywy... ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
PAWLE PRZY SOBIE TEGO NIE MAM ,ALE OBIECUJE ZE W NAJBLIZSZYM CZASIE JAK TWOI KOLESIE MNIE NIE ZBANUJA ,TO OKARZE CI CALY MAJESTAT PRAWNY I WYKLADNIE NASZEGO PROBLEMU. A TAK NA MARGINESIE PO JAKIEGO CH..A RUSZALES KOKSY,JEZELI JUZ CHCIALES WALCZYC Z FILONEM JAK TO POWIEDZIALES JAK RYCERZ, CZYLI SZLACHETNIE ,REKAWICA W RYJ

Nie traktuj życia zbyt poważnie, przecierz i tak nie wyjdziesz z niego żywy... ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Youngblood

Następny temat

Grand Prix w Piotrkowie Trybunalskim 2005 - wrociłem z medalem

WHEY premium