SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawda o zawieszeniu Pawła Brzózki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i nie Sobczak tylko Sobczyk,jak juz dokładnie badasz swoja sprawe.

pewnie znowu mnie zbanują, bo tak tu sie robi jak ktos ma odmienne zdanie i nie chwali cukierkowych chłopców i Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Idąc twoim tokiem rozumoowania, jak Ci ktoś chce coś zabrać twojego, to żeby być tzw. sztywny, to powinienem mu spalić chate, porwać dzieci lub rozbić łeb młotkiem. Która z tych opcji przyniosła by uznanie w twoich oczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z gory mnie grupujesz do danej grupy srodowiskowe lub myślacej,a co gorsz działejacej tak,co zrobisz to nie wiem, twój wybor, decyzja i życie!

Lecz widac,ze zapomniałes gdzie honor,duma, o ojczyźnie nie wspomnę.

Łatwo by ci było jakbym podał Ci odpowiednia droge szczególnie tu na takim forum p.brzoza,troche sie zastanów głupi nie jestes przecież,tylko głupi zrobies-robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Do danej grupy sam się dopisałeś swoją wypowiedzią. To może odpowiesz mi na inny przykład. Okradli Ci mieszkanie. Zostały puste ściany. Wszystko wynieśli. Ty oczywiście nic nie robisz, nie idziesz zgłosić tego faktu bo to mogą być sztywne chłopaki. A jak nie są sztywne, tylko to zwykłe męty. To co, też nic nie robisz. Powiem Ci coś, ta zasada ma sens tylko wobec ludzi którzy są wobec Ciebie wporządku. Tak jak Ty to przedstawiłeś to mówią najczęściej męty którzy np. okradli kolegę a jak ten dochodzi swojego przed sądem to wtedy męt krzyczy głośno że tamten to frajer. Moja moralność mi mówi że w takim przypadku lepiej być frajerem niż mętem który okrada kolegę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p.brzoza okradli ci mieszkanie,a jak ty okradałes razem z nimi to było o.k?
to nie donosiłes do władz(prokurator) okradam mieszkania,a jak Ciebie okradli to wtedy oni sa bee.

Wiec ty postrzegasz to inaczej,a ja inaczej tu konczy sie,raczje nasza dyskusja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
http://www.sadurski.com/TDH/zag-hz.htm

Zmieniony przez - boogie w dniu 2005-06-15 10:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boogie takiego talentu nie mam,żałuje bo bym narysował co o Was myśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Niunio w tym rzecz że to mnie chciano wyciągnąć z kieszeni. A to co robię to jedyny sposób by usunąć człowieka który przy pomocy związku sięga po moje. Mnie też ten sposób się nie podoba ale inne drogi zawiodły. Prezes miał inne wyjście ale to on zdecydował że chce wojny a wiedział że bedzie brudna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
niunio1 pracujesz na bana wiesz o tym i jesli jeszcze raz kogos obrazisz to lecimy

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Kesieo w ktorym momencie niunio kogos obraziL?

NO BULL - Muscular Development Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Youngblood

Następny temat

Grand Prix w Piotrkowie Trybunalskim 2005 - wrociłem z medalem

WHEY premium