SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w Policji

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
jest tyle pieknych zawodow

nie ze hwdp ale jak masz wybór to wybierz inaczej... po prostu

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Wiem, niemniej jednak KTOŚ to musi robić. Paru znajomych doradzało mi tą pracę. Wiem, że źle płatna, trudna i niebezpieczna. Ale wiecie, czasem trzeba coś poświęcić w imię wyznawanych ideałów <wiem, brzmi jak cytat z jakiegoś głupiego amerykańskiego filmidła, ale to prawda>
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież kiboli to z chęcią bym zagazował, bo to d****e, margines społeczny. Na mecz jadą się nap*****lać i nic więcej, często nie znająnawet składu własnej drużyny. Prowokuj policje, a ich iloraz inteligencji wynosi mniej niż 10.

Potem ma taki d**** gdzieś znajomego, który ma matke w gazecie i kobieta pisze takie ******ły, że to policja jest winna.

Zwierzęta powinno się traktować jak zwierzęta, więc sie nie dziwcie, ze was tak przewożą na mecze. Jakbyście byli normalnymi kibicami, jeździlibyście na mecze prywatnie, bez głupich okrzyków, przyśpiewek i obrażania innych oraaz bez kurva noży, maczet, łańcuchów.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odezwał się koksownik, bramkarz z dyskoteki, gratz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
mój brat jest w służbie kandydackiej i bardzo sobie chwali, po za tym aktualnie w policji są dobre perspektywy(w przyszłym roku będą podwyżki), po za emerytura po 15 latach słuzby robi swoje, z tego co wiem sa 2 szkoły policji- jedna w Poznaniu i druga w Warszawie i bedą teraz nabory jakoś na zime.

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Dla tych co znaja jezyki,maja dobre warunki fizyczne,ukonczone studia wyzsze-Zachodnia Europa(np.Irlandia,UK).Nabor do policji caly czas.Poszukuja obcokrajowcow z bloku wszchodniego.Maja sporo klopotow z obcokrajowcami-po prostu nie znaja ich kultury.Nie wiedza jak reaguje osobnik np.typu "polskiego".Mam psychotesty w nastepny piatek,jak kogos to interesi to moge napisac po 20.10. jak bylo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1692
moj ojciec jest psem codziennie wraca na bani tam nauczyl sie pić
Psychike trzeba mieć naprawde zrytą takie wypadki jak mi opowiadał to byś zdechł Nie polecam tej roboty

franc8

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jakie wypadki?? Powiedz cos wiecej o tym

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

body fat

Następny temat

białko serwatki + bcaa

WHEY premium