SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca naukowa na temat dopingu, pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
uważacie że to normalne, że nie trzeba z tym walczyć, to jak ten sport bedzie wyglądał? zero zasad, zero fair play? już niemówię tutaj o kulturystyce tylko ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
uważacie że powinno sie doping zalegalizować, wogóle w to nie ingerować? czy jednak powinny być kontrole, zasady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
Kobieta nigdy nie zrozumie... Ale jak idziesz tym tokiem myślenia...
Są zasady, masz palete wielu środków, Ci co biorą to z głową coś osiągają, i nie wystarczy tylko brać ale trzeba odpowiednio sie odzywiać, trenować itp itd.

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
no wiem, rozumiem, ale wiesz co się teraz dzieje, to już jest wariactwo, bo nie wiem jak to określić. Są plany żeby stworzyć człowieka z najlepszym kodem genetycznym do trenowania jakiejś tam wybranej dyscypliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
w NRD tak chyba było że kobiety pływaczki specjalnie zapładniano żeby w 1 trymestrze ciązy miały lepsze predyspozycje do uprawiania swojej dyspcypliny, startowały w zawodach a potem usuwano im ciaże. To wszystko tylko dla osiągnięć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
w sporcie wyczynowym dla osiągnięć napewno!!
natomiast amatorsko dla siebie dla lepszego samopoczucia, dla spełnienia marzeń, mozna wymieniac bez końca, dla kobiet

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
teraz są podobno takie środki że 1 dawka może spowodować śmierć, mówie o sporcie zawodowym, nie wiem jak jest w sporcie "amatorskim"- (nazwijmy to tak), ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 180
jedna dawka wszytkiego morze cie zabic jak za durzo dasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
zycie na koksie jest lepsze z wielu wzgledow,te co wymienil don glownie ale tez to ,ze na koksie czujesz sie bardziej pewna siebie co dzis pomaga w "utrzymaniu sie na powierzchni"i j/w jak ktos tego zasmakuje i cos wiecej mu z tego wychodzi a nie tylko retencja wody na lato to ciezko jest wtedy przerwac...wciaga jak dragi-wiem cos o tym bo 9 lat kulem sie w kanal hera,koksem,speedem i palilem rozne wynalazki,jednak rzucilem nalog i wrocilem do koksu bo jakos bez tego nie chce mi sie zyc:)

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Dzięki za Wasze opinie. Trochę mnie dołujecie dzisiaj daje sobie już z tym tematem spokój. Narazie, dobranoc chłopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a wzrok

Następny temat

atomic

WHEY premium