SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca licencjacka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Witam wszystkich
Jestem Krzysiek z Krakowa,
Od 8 lat ćwiczę Ju-Jitsu, wcześniej przez 3 lata trenowałem Judo.


Loguję się na forum ponieważ potrzebuje pomocy.

Obecnie zbieram materiały do pracy licencjackiej na temat sztuk walki.
Bardzo bym prosił Was o pomoc, wystarczy wypełnić prostą i krótka ankietę.
Oto link do ankiety:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dC1zWlNpWjdmX2o4bXo2TTFPcnNoWlE6MQ

Ankieta jest daleka od ideału, jest prosta. Skierowana jest do osób trenujących Aikido, Judo, Ju-Jitsu i Taekwondo.

Jeśli ćwiczycie coś innego, możecie się podpiąć pod którąś z wymienionych sztuk walki :)

Z góry bardzo dziękuje za pomoc! Jest to dla mnie bardzo ważne!
pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Temat może zostać na forum pod warunkiem że po napisaniu pracy opublikujesz wyniki, wnioski itp.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
"Twoja odpowiedź została zarejestrowana."

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
wypełniłem i też jestem ciekaw wyników (chociaż jak mówi doświadczenie, ludzie po napisaniu pracy zapominają o tych, którym obiecali udostępnienie wyników, a którzy pomogli w badaniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Niestety prawda. Może trzeba uruchomić ankiety wyłącznie na sfd, wówczas wyniki zostaną.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Dziękuje za wypełnienie ankiety.

Analizę badań będę musiał zrobić, więc nie widzę problemu żeby ją przekopiować z pracy na forum. Warunek jest taki, że najpierw praca musi przejść anty plagiat :)

Zmieniony przez - Czesiukk w dniu 2013-01-23 17:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Spokojnie, najpierw obroń ją a później podrzuć na forum, nam zależy na tym by w ogóle poznać co stworzyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Oczywiste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Wypełnione
Powodzenia !

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
dziękuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
Uzupełniłem. Ciekawy jestem wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta

Następny temat

formuły walki

WHEY premium