SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sklepy w ktorych mozna odebrac probki supli,maja obowiazek mi je dac jesli przyniose kupon z ostatniej str waszego magazynu?Bo spotkalem sie juz ze ich nie mieli i odeslali mnie z kwitkiem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym rzecz ze wyslalem maila do FA juz dawno temu i odzewu brak.Wszedzie kurna czlowieka zbywaja i olewaja.Normalnie PRL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
wysylaj powiadomke do wszystkich modow z md codziennie - wtedy dostaniesz na pewno odpowiedz

serio mowie jak pisalem o promocje w sklepie to tez nie odpisywali , dopiero jak pare powiadomek poszlo

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2010-03-01 18:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
szef nie raz mówił, by dzwonić i się pytać na 0-58 5220756 wew HURT i tam powiedzieć o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało mnie interesuje co "szef" mowil.Poza tym ja nie mam zadnego szefa nad soba.Jest oficjalny mail do FA wiec pisze i oczekuje odpowiedzi do cholery.Chce wiedziec czy te probki to zwykly pic na wode czy w slepie w ktorym ich nie ma ktos je najzwyczajniej zezarl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
miej pretensje do gościa w sklepie a nie do kata

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
żebyś zadzwonił w obecności sprzedawcy zaraz by się okazało, że magicznie próbki by się znalazły, ale chcesz rżnąć damę która płaci i wymaga to dobra, ale z takim postępowaniem możesz latać do owego sprzedawcy z kuponikiem, a ten Cię będzie z arbuzem na ryju odprawiał z kwitkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
"Bo spotkalem sie juz ze ich nie mieli i odeslali mnie z kwitkiem"

Jak nie mają to chyba z dupy nie wyczarują?!
Było spytać kiedy będzie więc dostawa sampli. Jak się imkończą to chyba w większości przypadków dają znac i dostają nową dostawę.
Gorzej,jesli ZAWSZE "nie mają"... Wtedy pisz koniecznie ubdzwon do FA

Pzdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie kurde czy wy potraficie czytac ze zrozumieniem?Przeciez wspomnialem ze pisalem do FA.Ta,jasne mam pisac maile,dzwonic,a moze wyslac oficjalne podanie z zapytaniem do samego "szefa"?A moze osobiscie pojechac do niego i uprzejmie prosic o wyjasnienie sprawy?Poza tym zadaje proste pytnie na forum i oczekuje odpowiedzi rownie prostej,wiec jezeli ktos nie ma wiele do powiedzenia w tej sprawie niech sie lepiej nie udziela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
zadzwoń na ten numer, a nie się ze mną kłócisz - FA nie ma z tym nic wspólnego, dzwonisz do hurtowni, czy dostarczono próbki do danego punktu partnerskiego i z tą wiedzą wiesz czy rzeczywiście dostarczono je, czy sprzedawca sam je w******la
zadzwoń przy sprzedawcy, to moze akurat cudem się znajdą..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

extreme Antycatabolix

Następny temat

DVD promocja

WHEY premium