SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po latach, OSTRA redukcja, prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Nie rozumiem... Jaki wzór dalej? Nic nie widzę ;) Po 2 sobota jest dzisiaj a dzis mial byc basen wiec co darowac basen isc na silke? Trenowac bede 6 dni w tygodniu

pon silka +aeroby 40minut
wt aeroby konkretne 70min
śr silka + aeroby
czw aeroby kozackie :)
pią siłka aeroby
sob basen
nie free

Tak będzie dobrze czy nie? w Jakiej postaci najlepiej ten dziennik treningowy pisac?

Zmieniony przez - kaczorowski1985 w dniu 2012-02-11 12:18:31


O juz widze Twoj wzor. A co do tych 1000kca na aerobach to dobry czy sredni wynik? bo nie wiem jak sie na to zaopatrywac.

Zmieniony przez - kaczorowski1985 w dniu 2012-02-11 12:20:04

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
1000kcal dobry wynik. Plan masz dobrze ułożony i się go trzymaj tylko pisz co dziennie ile czego robiłeś. będziesz mógł w tedy kontrolować postęp. Wyszukiwać błędy etc.

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Będę się trzymał planu nawet jak będzie zwątpienie i gorsze dni. idę na poobiednia drzemkę właśnie i później na basen + Sauna.

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Ja mam pytanie bo już się gubię to jest dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie wiem, ale prognozuję szybkie zastopowanie efektów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Koniu151
nie wiem, ale prognozuję szybkie zastopowanie efektów.


Czemu tak myślisz:>

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Diety nie widać, trening przeładowany, tak nie trenuje się na starcie,

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Poczekajmy może wreszcie ją rozpisze. Jak na razie kolega się uczy

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Dieta jest ale może nie idealnie według rozpisu! Mowilem że nie chce trzymać diety jakiejś określonej Staran się jeść tak by trzymać się zapotrzebowania wyliczonego. trening mi odpowiada i zamierzam się go trzymać. koniu czarno wróżysz trochę wiem że Jestes specem Probowalem na gg do ciebie pisać ale bez skutku. może trochę za ostro zacząłem z treningiem ale nie jest źle. szkoda że wemnie nie wierzysz koniu

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie chodzi o wiarę, w Ciebie, a o nadmierny zapał, który zaowocuje zastojem.

A na gg nie odpisuję, jak ktoś bez przedstawienia się itd pisze "jesteś?", albo "To numer konia?" . itp.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-02-11 14:34:56

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie diety, nieścisłości na forum

Następny temat

Przedślubna redukcja :P

WHEY premium