SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po latach, OSTRA redukcja, prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak wypije to na drugi dzien na kacu mluce pol lodowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Ja sie cały czas zastanawiam... Ja jak popije to na 2 dzien nic prawie nie jem pije tylko z rana bulion i to mnie podnosi na nogi zawsze ale jedzenie czy alko na2 dzien to nie dla mnie :) Ja ide na sale jak na wesele wiec wyrzerka bedzie i co z tego jak to sie mowi nie dla psa kielbasa, a nie dla mnie jedzenie na noc


I juz po imprezie. jadlem troche miesa ale malo 1/3 porcji winogrono arbuza i pilem tylko mineralna z cytryna. kaca nie mam wogole bylem juz na basenie i w saunie schudlem 2kg. ale mialem takie taneczne aeroby do 5 rano ze szok :)

Zmieniony przez - kaczorowski1985 w dniu 2012-02-19 18:29:55

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Witam

Po moim balu troche sie rozlozylem juz w niedziele czulem ze robie sie chory ale naszpikowalem sie lekami i myslalem ze przejdzie, wczoraj normalnie zrobilem planowy trening FBW plus areo 30minut lalo sie ze mnie jak z psa na deszczu. Wypilem na noc szklanke piwa z miodem zapodalem teraflu 2 zabki czosnku i c1000 a dzis rano czuje sie tez slabo. zastanawiam sie czy isc dzis pobiegac na silke czy sobie darowac? Postanowilem realizowac konsekwentnie zalozenia treningowe ale czy to nie zaszkodzi mi?> czy takie wypocenie dobrze mi zrobi? Z gory dziekuje za odpowiedz.

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 582
Jeśli czujesz się na siłach to idź. Jeśli nie, weź gorącą kąpiel, polopirynę i pod kołdrę. Też się wypocisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
Czuje sie dosc slabo mam wrazenie jak bym mial kamien na klacie caly czas ciezko mi sie powietrze nabieran nawet.. spada zaraz do domu z pracy do wyra. jakie leki zapodac?

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 582
Najlepiej do lekarza iść. A jeśli nie to w aptece popytaj, coś na pewno dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Jak tam zdrówko?

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 790
zdrowko na maxa chu.... takie mam zatoki zaje.... ze po 4km dzis musialem uciekac z bierzni bo nie moglem oddychac. ogolnie w tym tygodniu przebieglem 30km na bierzni i 20km na wioslach :D trening silowy w tym tygodniu tylko 2 razy ze wzgledu na chorobe basen tez odpuscilem. waga 113kg obecnie szukam pulsometru do kupienia. Wszystko zgodnie z planem jest :) Na bierzni godzine biegam w tempie 8,5 bez przerwy. ale chce kupic pulsometr bo chyba bardziej wchodze w cardio niz fat burning. A u ciebie Maveric jak tam? mialy byc zdjecia i co?

nad pulsometrami zastanawiam sie nag sigma 15.11 albo 20.11 albo bm 62. albo kalenijj cw 500 co polecacie tak max do 300zl ale jak bedzie tanszy nie bede plakal.

Zmieniony przez - kaczorowski1985 w dniu 2012-02-25 18:24:25

Zmieniony przez - kaczorowski1985 w dniu 2012-02-25 18:25:35

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość" - Józef Piłsudski.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie diety, nieścisłości na forum

Następny temat

Przedślubna redukcja :P

WHEY premium