SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1852
Witam właśnie skończyłem swoją redukcję z wagi
92 kg udało mi się zejść na 72kg :)

Teraz chcę znów powrócić na masę jak to powinienem rozegrać moja dieta w tym czasie przez ostatni miesiąc wyglądała tak :

1600-1700kcl - 40%białko 25%węgle 35%łuszcze
co cztery dni 2000-2200kcl 30% białko 40%węgle 30%tłuszcze

Wiem że zastosuję Reverse diet tylko na jakim poziomie zacząć trzymać kcl i ile dodawać co tydzień oraz jak to rozłożyć w makro (procentowo)

myślałem żeby zacząć od 2200kcl 30%białko 40%węglowodany 30%tłuszcze

i powoli dodawać kcl tyogdniowo po 100kcl-200kcl z węglowodanów co o tym myślicie może więcej kcl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Dodawaj 100 kcal tygodniowo od obecnego bilansu kalorycznego.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja bym zaczął od 2000kcal i dokładał po ~300 (na przykladzie worek ryżu) tygodniowo i obserwował co sie dzieje, jak waga itp. potem manipulował w/w w zaleznosci od tego czy idzie do przodu czy stoi w miejscu..

bo po redukcji Twoje zapotrzebowanie kcal niekoniecznie bedzie idealnie na 100% tak jak pokazują Ci kalkulatory, ja po dlugiej redukcji na niskich kcal zauwazylem ze moje zapotrzebowanie ok. (2800kcal) teraz to jest zdecydowanie za duzo i juz przy 2200kcal idzie waga w góre.. takze lepiej powoli z głową i stopniowo zwiekszac jak odrazu rzucac sie na 'wielkie' kalorie

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-06-12 11:25:10

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Nowe fałdki

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium