SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważne podejście do redukcji- LC do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

mężczyzna

Waga

120

Wzrost

190cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25-27%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

póki co wakacje, a tak to uczelnia. Obecnie trenuje w godzinach przedpołudniowych

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5xSiłownia+5x45min Aeroby

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Kiedyś dawno dawno, w szkole średniej jak byłem szczypiorem, miałem zbliznsowaną dietę na masę,

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak przeciwskazań

Stosowana lub planowana suplementacja

Bcaa+Zma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak najbardziej można, choć też warto poświęcić chwilę na refleksję czy przy ponad 25% bf ma to sens.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
powiem szczerze , że nudzi mnie juz klepanie 5x45min aerobów i zastanawiałem się nad takim wariantem:
- 2x20 interwały , 3x45 aeroby
a potem jak w miare przyzwyczaje sie do HIITu to:
-3x20(potem 30) interwały, 2x45 aeroby

Spasuje coś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
Tak tylko na przyszłość pytam, obcinam stopniowo kalorie, tnę je póki co z węgla, ale nie chce w najbliższym czasie wchodzić na CKD, z moim otluszczeniem to zbędne, wiec jak mimo wszystko chce zostawić trochę wegli to potem ciąć z tłuszczy, tak?

Zmieniony przez - shori w dniu 2014-08-25 08:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
kolejne moje pytanie, mam teraz obecnie 2.5-2.6k kcal, waga przez ostatnio tydzien spadła jakies 0.1-0.2kg , zastanawiam się czy ciąć czy nie, ale z drugiej strony nie moge wiecznie ucinać, bo potem nie będzie z czego. Zostane jeszcze z tydzien na takim bilansie i zobacze co się dzieje, najwyżej potem spróbuje wprowadzić zmiany w długości/intensywności cardio i treningu siłowym. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Też można J.W
jest wiele form intesyfikowania treningu
- skrócenie przerw miedzy seriami
- wydłuzenie TUT
- ogólnie weiderowskie zasady treningowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium