SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje Pomocy ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
Witam jestem tu nowy ;]

Zacznę od wymiarów :
182 cm
80 kg
biceps 30cm
klatka 100cm
brzuch 80cm
udo 60cm
łydka 35cm

Staż około pół roku z półmiesięczną przerwą - szyty brzuch, 2 miesiące trening ogólnorozwojowy, później poszukiwanie planu przez pewien czas, plan 3 dni w tygodniu pon, śr, piątek dzielony pon klata, biceps śr plecy, triceps, barki pt brzuch, nogi. Dieta różnie, staram sie utrzymywac, jednak przeszkadza szkoła itd.

Moja prośba polega na tym, aby ktoś był tak uprzejmy i pomógł mi ułożyc plan i suplementy jakie brac na wzrost masy ...

Próbowałem już wiele planów, jednak nie dają one zbyt wielkich efektów - chciałem uzyskac masę, a zyskałem tylko 2 kg, wzrosła siła tylko i trochę rzeźba ...

Brałem jedynie gainera 2 i kreatynę, ale nie uzyskałem zbyt wiele ...

Przeglądałem wiele wątków, czytałem wiele postów itd. Do tej pory doszedłem do wniosku, że potrzebuje fachowej porady. Słyszałem, że dobra jest Massacra i Nitrox na szybkie przybranie masy, chcę się rozrosnąc i jakoś wyglądac bo na razie nie mam czego redukowac i rzeźbic ... Potrzebuję jakiegoś środka co pomoże mi szybko zdobyc masę, mam szybką przemianę materii, naturalne sposoby i dieta wysokokaloryczna nie dają zbyt wiele, trudno przebic ponad 80kg ... Nie chcę stosowac sterydów itd.

Pomoże mi ktoś ułozyc dobry plan dostosowany do jakiś suplementów aby osiągnac masę ??

Mam do dyspozycji całą siłownie z full osprzętem, jak czegoś nie podałem to mówic od razu podam ;]

Będą Efekty ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9694
Wiek? bez dobrej michy niestety przyrosty beda nikle, a wiec dieta..dieta..jak sa w niej dziury to polecam gainera, aby uzupelnic braki w diecie. Druga sprawa, wyliczyles dokladne zapotrzebowanie na dane skladniki odzywcze, czy jesz tylko na oko..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
19 rocznikowo, dietę mam ale jak już wspomniałem mam szybki metabolizm i aby osiągnąc szybki przyrost masy to bym musiał chyba 8 posiłków jeśc itd. Gainery jak już wcześniej stwierdziłem nie dają zbytnio efektów ... Na diecie wzrasta mi waga bardzo wolno, a gainery tylko trochę przyspieszają - mi chodzi o szybki przyrost masy mięśniowej ...

Będą Efekty ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bierznia po treningu

Następny temat

Prosze o pomoc ruszyc łapy !! , powazny temat !! !! !!

WHEY premium