SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję ogromnej pomocy !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
mi sie wydaje że masz poprostu taką budowe ciała że szersze biodra i do tego rozbudowane mięśnie skośne brzucha , najlepiej pokaż jak to sie prezentuje tyłem będzie łatwiej ocenić

nie musisz mieć talii osy , całość sie prezentuje za***iście

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Ok już robię zdjęcie :).
jax uwierz mi muszę mieć :( Bo naprawdę jestem załamana tą talią :(. O biodra szersze to dobrze, ładniej bedzie wcięcie wyglądało jak mi się uda wypracować :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191


Ok to jest zdjęcie tyłem. Mam nadzieję, że wystarczy, w razie czego załączam drugie w linku ;)
http://yfrog.com/0mp190510134102j 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
a ja tu widze talie osy

95% kobiet na tym forum chciało by mieć taką sylwetke a ty narzekasz , myśle że cos ci siadło na psyhike poprostu , nie ma czego odchudzać - przecierz ty nawet masz krate na bruchu co u kobiet nie jest tak częste

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Ale mnie nie satysfakcjonuje :P A mógłbyś mi powiedzieć czy właśnie te ćwiczenia na talię osy pomogą mi zmniejszyć obwód w talii pozbyć się tego wałeczka w dolnej partii brzucha ? Co do kraty to niestety wiem, że ją mam :/ ale to wszystko przed 6weidera;d Byłam przy 30 dniu jak zorientowałam się, że mi się to robi i przestałam ćwiczyć. A co najlepsze wtedy też nie zeszło mi z tego wałeczka na dole :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
ale krata mówi o tym że masz nie tylko rozbudowany miesień ale też niski poziom tkanki tłuszczowej , u kobiet on zawsze jest większy dlatego trudniej u nich o kratke

wydaje mi sie że jeśli spróbujesz sie odchudzać to będziesz wyglądać jak anorektyczka ale to twój wybór

tak jak mówiłem jakiś trening siłowy np. trening domatora 3x w tygodniu , do tego interwały (hiit) też ze 3x w tygodniu i dieta dopięta na ostatni guzik , możliwe że warto było by sie zaopatrzyć w suplementy np bcaa żeby ograniczyć spadki mięsni

możesz też spróbować diety ckd , zejdzie z ciebie woda i mięsnie stana sie bardziej widoczne - ogólnie na tym poziomie będzie cieżko

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-05-19 14:07:39

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Ok to odchudzać się nie będę, będę ćwiczyła :D Diety przestrzegam :P
A suplementow się troszkę boję ale spróbuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
fajny tyłeczek masz :D
jak unikniesz tego niezdrowego jedzenia, poćwiczysz trochę interwałów lub ćwiczeń areobowych to niedługo osiągniesz efekt który chcesz mieć ;)
możesz jeszcze balsamem ujędrniającym się smarować aby skóra się naciągnęła..
jak ja bym chciał mieć taki bf jak Ty ^^

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
jak by co to ja moge wcierać ten balsam

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Akurat balsamów to używam codziennie więc chyba bardziej mi nie naciągną skóry, sorki ale co to bf? Bo ja jeszcze nie odczytuje tutejszych skrótów :P Jax dziękuję za pomoc ale chyba dam radę sama :) Mój chłopak by się nie ucieszył z Twojej pomocy hehe :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie diety

Następny temat

Witam JAKIE MASŁO ORZECHOWE PRAWDZIWE??

WHEY premium