SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję konsultacji..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Witam.
Potrzebuję indywidualnych konsultacji, najlepiej na priv., na komercyjnych zasadach, dotyczących treningu, diety i suplementacji. Chcę połączyć trening na siłowni z treningiem ogólnorozwojowym i kondycyjnym. Szukam kogoś, kto będzie mógł poświęcić mi trochę czasu na ułożenie i wdrożenie takiego planu. Częste konsultacje (np. mail, GG) w pierwszym okresie i kolejne doraźne, po wdrożeniu się przeze mnie w ww. zagadnienia.
Liczę na cierpliwość i wyrozumiałość. Warunki do dogadania. Nie chcę dorabiać ideologii i mielić w kontaktach frazesami. Proszę też o nieodsyłanie mnie do art. na sfd. Potrzebuję diety na 5000kcal i docelowo mega cykli suplementacyjnych i ciężkiego treningu ogólnorozwojowego z naciskiem na poprawę kondycji i elementy treningów stosowanych w treningach sztuk walki - MMA. Treningi na siłowni 4 x tydzień, ogólnorozwojowe nawet codziennie, oczywiście ze stopniowym zwiększaniem intensywności. Od poziomu średniego do naprawdę ciężkiego treningu.
O mnie:
Łącznie na siłowni kilka lat - b. ciężkich treningów. Nieregularnych i z wieloma przerwami. Zawsze intuicyjnie, bez czytania i konsultacji. Kondycja słaba. Nie miałem nigdy diety. Stosowałem różne suplementy, ale nigdy w sensownych cyklach.
W skrócie tyle. Reszta w prywatnej rozmowie. Jeżeli się dogadamy i będzie trzeba, możemy założyć dziennik treningowy na sfd.
Jest ktoś chętny, albo możecie mi kogoś polecić? Tylko proszę, bądźcie poważni..
Liczę na owocną współpracę.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź na jakąś dużą siłkę np do Gymnasiona, są trenerzy, indywidualne treningi i porady, nawet większość z nich wie co robi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Odświeżam :)
Może jednak jest ktoś chętny, podjąć się ułożenia programu i konsultacji?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Plan nie jest ciezko ulozyc dla kogos co sie zna "troche" z dietą nie byloby problemow grunt tkwi w tym zeby sie tego trzymac i przestrzegac!

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 3 dniowy-priorytet łapy

Następny temat

ciężki hardgainer ? Proszę o sugestje we wszystkich sprawach i jak najwięcej odp. :P

WHEY premium