SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna rada co do pierwszej metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Martin to były tylko założenia
Ale pomyśl jak chłopak nie zabardzo wie coś na temat najbardziej popularnego sterydu w polsce(teoretycznie) bo duzo poczatkujacych koksiarzy sie za niego zabiera, tzn że ogoolnie mało wie na temat sterydów .. Bo to jest chyba Bzyq oczywista że nie bedzie miał tak młody organizm żadnego pożytku ze sterydów, po za tym, że wyciśniesz te 8-12 kg wiecej na klate i przybedzie mu troche masy..
Oczywiście nie twierdze, że nie masz wogoole wiedzy o tym sporcie tylko ze, tej wiedzy jest za mało.. A co ty o tym sądzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
A jeszcze chciałbym dodać że metka to faktycznie jest syf..
A jak nie potrzebujesz nowego procka to kup sobie jakąś karte graficzna np: radka 9800xt Napewno bedziesz miał z niego dużo kożysci za bardzo nie wygorowaną cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1205
Wlasnie taka karte mam:P Dzieki za rady co to sterydow. Biorac pod uwage to ze metka to syf bardzo satysfakcjonujace sa szykujace sie efekty;) i skoro to taki syf czemu tak wiele osob po niego siega i to jeszcze w dodatku tak jak mowicie to pierwsza rzecz po jaka sie siega.

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Jak byś się rozejrzał to byś pewnie zauważył że sporo ludzi robi dużo durnych rzeczy. Nie jest to powód żeby brać z nich przykład. Jesteś za młody.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biora go bo jest najtanszszym koksem, nie patrzac na to ze cala masa na nim zrobiona to woda i spadnie po 3 miesiacach no ale oni zyja chwila ( wkoncu warto sobie spier**lic watrobe zeby 3 miesiace wygladac na troche wiekszego...

Jak juz kiedys pisalem : Powodzenia w przyszlosci...

MASA TO KLASA

Pozdro for all!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 931
S******lić sobie życie po 100 tabletkach?? Chyba nie wiesz co gadasz. Każdy mówi że 100 tabletek to mało.

konio

konio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Poaż mi takiego co na tych 100 tabletkach poprzestał. To też trzeba brać po uwagę.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1851
ja wziolem 140 metki poidczas swojego 1 cyklu i prawie nic nieprzyszlo
oprocz sily masy 2,5 kg meta nie na wszystkich dziala.
Mam 20 lat i waze 95kg cwicze 18 miesicy.
I to nie ja schwarz tylko jego kolega zbloku.

Schwarz

Schwarz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja mysle ze wlasnie duzo osob nei ma pojecia o koksach i podchodza do tego w ten sposob myslac ze steryd w tabletkach to takei lightowe ,a zastrzyki to sa dopiero takei koksy co szkodza ,no i duzo osob boji sie na poczatku zastrzykow, fakt ze cena metki tez jest mala to zapewne ma tez wplyw na wybor no i popieram to co powiedzial Lucyper boja tesh nie znam ludzi ktorzy by na 100metki zaprzestali jej brania...

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Moim zdaniem ludzie biora metke bo niemaja kasy na coś w strzałach , a spieszy im sie zeby rosnac , ja jak bym miał wybór albo brac teraz metke albo poczekac nazbierac kase i kupic w strzałach , to bym wolął poczekac.Ale róbcie co chcecia ja znawca niejestem.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42 metanabol-u

Następny temat

deca+wino

WHEY premium