SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna rada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
Witam ;]
Jestem nowy na forum, więc odrazu przepraszam bo moze to nie miejsce na mój temat.
Przedstawie po krótce moja sytuacje...
Mam 19 lat i cwicze około 2 lat.
176 cm i 76 kg.
chciałbym usłyszec jakies porady na temat cwiczen i suplementacji.
Moim celem na najblizsze 1,5 max 2 misiace jest siła (klatki) a pózniej wytrzmałosc. Obenie wyciskam 130 kg na ławce poziomej.
Chciałbym bardziej wysrubowac ten wynik, a w połowie marca mam zawody prestiżowe zawody szkoł srednich z calego powietu, które polegaja na wyciskaniu swojej masy ciała jak najwiecej razy ;)
Własnie po zakonczeniu treningu na siłe zrobie sobie 3 tyogodnie takie na wytrzymalosc i kondycje. Znaczy ja sadze ze tak byloby dobrze.
A pytanie bardziej chcialbym nałozyc na suple
otóź posiadam Nitrobolon 2 http://www.bcaa.pl/trec-nitrobolon-2-limited-700g400g-gratis-1100g-p-1482.html?osCsid=0faf533c36c41b295aad0a12a3db9fa4 

oraz kreatyne Cell PUMP http://sklep.fbb.pl/biogenix_cell_pump_665g_ids_1040_1  oba te preparaty posiadaja jabłczan kreatyny, wiec czy warto je brac razem czy lepiej pierw 1 a potem 2 ?? bo nie zawsze im czegos wiecej tym lepiej co nie??
Zaznacze też, że Nitrobolon już otworzyłem
może jakies propozycje co ewentualnie dokupic, tylko wiadomo jak to uczen mam ograniczony budżet więc prosze nie szalec:P
A bym zapomniał, diety nie stosuje, aczkolwiek odzywiam sie regularenie ;]

pozdr0^^

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Robiąc siłę, nie zaniedbuj innych partii ciała...
Trening dopasowujesz pod siebie i to co chcesz robić w danym momencie, niema tu jakoś sztywno ustalonych reguł.
Co do cykli to zależy ile i czego masz, jak starczy na 2 cykle to rozbij, jak nie to zrób jeden-proste.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
i nie wklejaj linków do konkurencyjnych sklepów

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Zawsze możesz dokupić prostą formę kreatyny i zrobić dwa cykle-prosta forma plus stack.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
a nie musze robic przerwy pomiedzy kreatyna a Cell Pumpem ??

I chodzi głownie o to zy brac nitrobolon i cell pump odrazu czy teraz nitro a potem cell ??

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
i sorry za linki ;] zapamietam :PP

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Musisz zrobić przerwę ale bierzesz wtedy 6 tygodni Cell Pump plus mono 6 tygodni (lub więcej) przerwa, 6 tygodni Nitro II z mono i znowu przerwa-są dwa cykle.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Jeśli chodzi o cykle to tak jak wyżej Ci podpowiadają,
powinieneś ćwiczyć również inne partie ciała- nasz organizm jest zbudowany tak, że w danym ćwiczeniu jak na przykład wyciskanie, biorą udział również inne mięśnie oprócz klatki.Ćwiczysz dwa lata, więc już orientacyjnie wiesz mniej więcej co dla Ciebie lepsze i co lepiej działa, poza tym jak ktoś napisał nie ma sztywno ustalonych reguł, a jedynie wskazówki

codo diety- bez niej na pewno uzyskasz wyniki, ale dieta pomogła by w dojściu do celu

aha i jeszcze. przy ciężkim treningu siłowym przydadzą Ci się jakieś witaminy i minerały, i profilaktycznie coś na stawy.

Sept

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
oczywiscie cwicze inne partie :) jednak klatka jest priorytetem ;)
Dzięki za rady ;]

ale KOTC co to są te mono :D??
bo nie wiem :[

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Mono-monohydrat kreatyny.
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps-opis727.html 

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
https://www.sfd.pl/***PRZECZYTAJ_ALBO_BAN__CZYLI_NAJWAżNIEJSZE_TEMATY_DZIAłU***-t284368.html

https://www.sfd.pl/KREATYNA__wszystko_chyba_-t181016.html

Przeczytaj sobie jeszcze te tematy, nie wszystko co tam znajdziesz jest Ci potrzebne, ale jak będziesz wiedział więcej to źle Ci to nie zrobi

Zmieniony przez - Sept w dniu 2010-01-01 22:19:51

Sept

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozplanowanie cykli

Następny temat

Skutki uboczne spalaczy tłuszczu (Scorch)

WHEY premium