SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna rada.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Witam.Wlasnie skonczylem cykl na stromie,bralem do tego ergolean, bo zalezalo mi rowniez na pozbyciu sie zbednego tluszczu.Mam pytanie, jakie sumplementy moglbym teraz zakupic,aby zwiekszyc objetosc miesni i z drugiej strony nie zalac sie znowu tluszczem? co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
po pierwsze - to czy sie zalejesz czy nie zalezy glownie od diety
po drugie - odcekaj conajmniej tyle ile trwal cykl
po trzecie - jest bardzo duzo dobrych stackow, porozgladaj sie po takich firmach jak Alri, Man, BSN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
dieta mam dobra,redukcja poszla mi bardzo dobrze.A nie moglbym teraz kupic jakichs aminokwasow bialka czy czegokolwiek? czy nie wazne co bym chcial zakupic to i tak musze odczekac tyle ile trwal cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
musisz odpoczac od kreatyny i termogenikow.. bcaa,bialka mozesz miec w stalej suplementacji..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
tak, chyba ze kupisz cos bez kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...musisz "zrewaloryzowac " dietę tak aby podczas gdy będziesz sie starał robic masę nie wchodził juz tłuszcz- bo po co niszczyc efekty wypracowane podczas redukcji.
wtedy możn asię rozglądnąć za kreatyna, ale jak wspomniano ; masz na to czas przynajmniej miesiąc.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-16 17:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Wielkie dzieki za odp. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza a carbo

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium