SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

173/83

Staż treningowy

6

Cel cyklu

beztłuszczowa masa i siła

Stosowane już wcześniej suplementy

mono, cell pump, storm, xpand, shock therapy, nox pump extreme, nitrobolon

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

bcaa xplode olimp

Przewidziane finanse na cykl

200-300zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
Witam, planuje zakupic jakis stack kreatynowy i booster przedtreningowy, co możecie mi polecic? mesomrph czy crack, ktory lepszy? swego czasu wszamalem storma, jak jest z nim teraz? kiedys jadlem i bardzo dobrze dzialal na mnie, a slyszalem ze to juz nie to co kiedys, z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
staz treningowy to lata czy miesiace?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-10-29 19:42:10

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
ogólnie to staż 7 lat z przerwami, w ankiecie mam 6 bo tyle gdzies jest w sumie jak by odjąc wszystkie przerwy:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
daj meso+storma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po cyklu

Następny temat

białko i bcaa po treningu

WHEY premium