SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek wysokotłuszczowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma ktoś pomysł na posiłek który zawierałby około 50gT 30gB i jak najmniej WW?? Przedewszystkim chodzi mi o to żeby był zjadalny w sposób jak najbardziej przyjemny dla podniebienia. Ostatnio usiłowałem spożyć 50gOliwy z oliwek + 125gTuńczyka i omal się niepożygałem podczas pochłaniania :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
Np.persi z kurczaka ze śmietaną -mniam. lub rybka ze śmietaną . możesz spróbować zrobić placki z jajek i sera białego.Jedz tłusto i zdrowo . przy tym mało ww. pozdro :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
kotlet schabowy z serem zoltym + lyzka oliwy?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pomysł fajny ale widzę że musze sie poprawić ;) chodzi mi o zdrowe tłuszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
np. piers z kurczaka polana lyzka oleju lnianego + 50g orzechow
1

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak smakuje olej lniany?? jest lepszy od oliwy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmm no lepszy nie jest ale możesz go śmiało pić

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt orzechy to rozwiązanie i myślałem nad nimi ale funuszy by już brakło :/ i tak tygodniowo dietka przekracza 70zł :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Przecież oliwa jest smaczna moim zdaniem. Ja ją piję bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
respelst w takim azie %) a z jakiej firmy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Mnie to tam bez różnicy byle nie była to oliwa z drugiego tłoczenia bo ona faktycznie nie jest smaczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no mi nie wszystkie oliwy smakuja (nawet extra virgin), pamietam ze pycha byla Ybarra, albo Molina (jesli nie przekrecilem)

co do oleju lnianego to z Eurolenu byl na prawde smaczny

btw - eurolen jeszcze wysyla, albo ma jakis punkt sprzedazy w poznaniu?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zakonczyc diete CKD ?

Następny temat

drink bialkowy co o tym myslicie ??

WHEY premium