SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Marian B. masz doswiadczenie i odpowiednia wiedze w temacie. Sentyment do Kaina chyba nie musi byc przeszkoda w tym zeby pomoc nam ratowac ten dzial, jesli szanowna spolecznosc SFD zgodzi sie ja moge Ci pomagac, jestem do usługRozwaz tę propozycje.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Marian B. - popieram. może uda mu sie uratować dział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No to czekamy tylko na zgode Mariana i zatwierdzenie kogos z "Gory" np. Mateo...

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie nie chłopaki, dzięki wielkie, jestem zaszczycony, ale mam teraz poważne problemy zdrowotne i nie mogę za bardzo przesiadywać przed kompem, nawet na I-S rzadko coś teraz skrobie, o newsach to już wogóle nie wspomnę. Pozdrawiam was wszystkich.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
hmm... to poczekamy jak juz wyzdrowiejesz to ponowimy propozycje, a do tej pory jakos bedziemy sobie ( mam nadzieje ) radzic sami. Jakies inne typy na Moda w tym dziale?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
dajcie moda komuś kto jest jeszcze zaangażowany w ratowanie tej tonącej tratwy i to szybko bo to już ostatni gwizdek na podźwignięcie się z tego dna co tutaj jest.......nie mam typów na moda....przepraszam

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Thrall, Saib , Aerts, pinecone85- to osobe ktore ostatnio sie troche wiecej udzielały a maja wiecej niz 5 Sogow w tym dziale... ich mozna pogrubic ale raczej nie umniejszajac im nie sa to przynajmniej narazie materialy na Modow, wiec chyba trzeba bedzie szukac kogos albo w graplingu albo w mieszanych... jakies propozycje?
P.S. Uwazam ze Jarząbek jest rowniez niezlym specjalista w dziedzinie MMA wykazal sie kilkakrotnie juz swoja wiedza, wiec on jest rowniez moim typem na "pogrubienie".

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Przejrzalem inne dzialy, głownie pod katem tamtejszych Modow, moja propozycja na Moda dzialu MMA to : Jakryc i Badu, wybierzmy ktoregos z nich albo ich obu.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Dzięki Mateo i Pepo za bolda.Teraz skoro już Kwas jest nadal na pokładzie to proponuje go na moderatora tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodnie z radą moderatorów SW dokonałem połączenia działu Aktualności z działem aktualności MMA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

Następny temat

test

WHEY premium