SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 179
A ja bym proponował nie tylko bolda dla panalbin ale moderatora w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
jakie xywy maja tu na forum Kuras i Libacki??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Wysle ci powiadomieniem, po to jest forum zeby niekoniecznie wszyscy wiedzieli od razu who`s i who
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
dzieki i sog for you

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Kawka na moda zdecydowanie za

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
"Ja myśle, że skoro dział Strongman to moderatorami powinni być strongmani"
no no jak strong to strong

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Witam...Nie zamierzam kandydowac na moderatora tego dzialu.Zagladam tu bardzo czesto ale nie na dlugo.Moje zajecia zawodowe czyli dwa etaty i zycie prywatne powoduja ze doba jest dla mnie za krotka...
Panalbin...Jesli uwazasz ze to mnie ponosza emocje to mysle ze jestes w duzym bledzie.Na pewno nie dotyczy to slow pisanych i tworzenia nowych nieprawdziwych faktow.Zawsze pisze prawde i nigdy nikt nie wytknal mi klamstwa...A co do emocji to jesli sie nie myle to wlasnie Ty podczas naszego ostatniego spotkania dales sie poniesc emocjom w ferworze walki a nie skonczylo sie to dla Ciebie zbyt pomyslnie.Mimo wszystko pozdrawiam Cie serdecznie i licze na to ze nasza znajomosc w przyszlym roku bardziej sie rozwinie...

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
norma nie chodziło mi o naszą dyskusje bo tam mimo róznicy pogladów poziom był zachowany ale o twoje często mało kulturalne dyskusje z trójboistami jak był jeszcze wspólny dział fakt że oni bez winy tez nie byli. A swoją droga norma gratulacje za sezon nie wiesz nawet jak żałowałem że zabrakło cie w finale przez to że zmieniono zasady dostania się do finału na wedłóg zajmowanych miejsc na zawodach a nie sumy zdobytych punktów.
A ja temat mojej kandydatury na moderatora jak widać totalnie zlałem. Po co tu dodatkowy moderator ? Metrowiec wpada bardzo rzadko ale tu jest teraz taki spokój i porządek że mod jest zbedny. I tak trzymac chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ale jak juz się koniecznie uprzecie na moda to przeciw każdemu kto ma mniej niż 45 w bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Na sfd jestem prawie codziennie. Tylko rzadko sie wypowiadam. Poza tym tak jak mowiles, jest nadzwyczaj spokojnie.

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca modów na forum

Następny temat

test

WHEY premium