SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradzcie mi coś...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
powrzucajcie jeszcze jakies fotki, moze typ naprawde sie rozmysli z branjia koxu ja bym chyba wolal ruchac takie dupy niz koxowac

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A jak... Nie wiesz że BJJ to najsexowniejszy sport na świecie??? Te pozycjie dosiad, 69, tylnia, boczna etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mieliśmy takiego typa kiedyś - zawsze pierdział! Shock

Taaa 69 za***ista - wystarczy weżreć sie w jaja i... Wolę chyba cos a'la Bas-3. Krótko i na temat!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Uriel a masz na treningach BAS'u "ścieżke zdrowia" tzn. ustawiają się dwa rzędy gości, dość blisko siebie, a ty przechodzisz między nimi w gardzie (oczywiście combatowskiej) a oni cię nap*****lają jak leci... Moja ulubiona część treningu, przy piątym przejściu już nie wiedziałem zbytnio w którą strone iść po wyjściu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2797
Hehe ale kolesie gosc pyta sie o konkretne rzeczy a tu oceniaja sobie jakies lalusie (sa wyjatki)

Silna wola wszystko Zdoła :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
Activ3 i co z tego ?


niech poczyta troche...

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Kazam wątpię w stwierdzenie - kilku kolesi napier.....ają ile wlezie - bo wystarczy trzapnąć raz.....

a mamy (masz) w BJJ wyrywanie krtani a potem odruchowe oblizanie się w nieswojej krwi i roztarcie jej na policzkach podczas gdy Twoje oczy podchodzą wściekłym dymem... i Twoje zachowanie przypominana jakieś naćpanego skurfysyna...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
ERROR - Ty mówiłeś o C56, si?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No nie napisałem że z otwartych dłoni, nie zauważyłem Co do drugiej części to w BJJ nie, ale takowe sny miewałem jak przesadzałem z treningami (i fascynacją) Combatem 56

EDIT tak mówiłem o C56

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-02-20 23:46:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
niekumam na cholere im ta saperka ...

podpisy są dynamiczne :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie???

Następny temat

Jak myślicie??

WHEY premium