SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Witam.
Bardzo proszę o jakiekolwiek porady dla ektomorfika. Głównie chodzi mi o posiłki i granicach względem jadania produktów mniej lub bardziej niezdrowych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Dziękuje bardzo :D Temat przyda się napewno. Miło się czyta,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Jak przeczytasz ten artykł z linku co wkleił flex radziłbym
skorzystać z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Zrobię to jutro. Wyliczę licznik kalorii i dziennik żywieniowy po czym go tutaj wstawię. Pozdrawiam również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Po wyliczeniu wszystkiego wyszło mi 3373 kcal. Dietę też zrobiłem ( 3 kolację, ponieważ zawsze jem któryś z tych 3). Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że to nie był problem w genach tylko ja jadłem nie tyle, że mało tylko słabo. Do kolacji zjadam średnio 1590,1 kcal, 48,1 g Białka, 316,9 g węgli i 14,5 g tłuszczu. Mogę zmienić drugie śniadanie na coś innego (np Wafle ryżowe, które mają dużo węgli.) oraz śniadanie i posiłek poobiadowy, ale nie wiem na co mogę to zamienić by zrobić dobry bilans kaloryczny więc proszę o pomoc jeszcze raz.
Pozdrawiam.





Zmieniony przez - DarkfireDead w dniu 2016-06-20 18:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 424
Trochę mało białka masz w tej diecie, zważywszy na to że spora ich część jest pochodzenia roślinnego, przyjmij sobie 2g na kg masy ciała z produktów wartościowych ( o ile fundusze pozwalają)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
A możesz mi powiedzieć ile mam przyjąć węgli i tłuszczy na kg?
I czy jest jakaś metoda na wyliczanie b/wg/t


Zmieniony przez - DarkfireDead w dniu 2016-06-20 20:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 424
1g na kg masy ciała tłuszcze a reszte uzupełniasz węglami jeżeli robisz masę, bo na redukcji jak wiadomo operujemy na stosunkowo niskich tłuszczach.
Staraj się zwiększać swoją masę około 0,5 kg na tydzień. Jeżeli waga nie ulegnie zmianie, dodajesz 200 kcal i po tygodniu sprawdzasz wagę.



Zmieniony przez - stasicklol w dniu 2016-06-20 20:41:39

Zmieniony przez - stasicklol w dniu 2016-06-20 20:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
stasicklol
1g na kg masy ciała tłuszcze a reszte uzupełniasz węglami jeżeli robisz masę, bo na redukcji jak wiadomo operujemy na stosunkowo niskich tłuszczach.
Staraj się zwiększać swoją masę około 0,5 kg na tydzień. Jeżeli waga nie ulegnie zmianie, dodajesz 200 kcal i po tygodniu sprawdzasz wagę.




Zmieniony przez - stasicklol w dniu 2016-06-20 20:41:39

Zmieniony przez - stasicklol w dniu 2016-06-20 20:46:23


Nie koniecznie na redukcji operujemy niskimi tłuszczami , wszystko zależy od osoby .

Co do autora , przyjmij sobie na masie 1,5-2 gram białka , węglowodany podbijaj jeśli waga nie idzie a tłuszcze daj na poziomie 1-1,2gram na kilogram masy ciała .
Możesz kupić sobie gainera i pić go po treningu w celu podbicia kalorii :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 206
Jak fundusz pozwoli to skorzystam :) A na temat posiłków mozesz mi pomóc coś zmienić ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny.

Następny temat

Co dalej ?

WHEY premium