SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada .... medyczna?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43


pamietaj jeszcze jedno moze to zmieni twoje podejscie -- bardzo ale to bardzo duzo w diecie zalezy od grupy krwi - poszukaj na necie info o jedzeniu i grupie krwi jaka ty masz , duzo sie mozna dowiedziec i mozna sie zdziwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
a jak wygląda Twój trening, bo nie mogłem się dopatrzeć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 154
Podaj swój trening i powiedz czym się zajmujesz oprócz siłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
O grupie krwi nie pomyślałem :) poczytam, może dowiem sie jakiś ciekawych rzeczy.


A więc oprócz treningów na siłowni prace mam głównie siedzącą i dość "lekką"

Nie wiem czy da coś wklejenie treningu. Jest on zmieniany co 2-4 miesiące. Tak samo jak dieta. Więc aktualny schemat nie wiele wam powie w kwestii tych 7 lat w których treningów było wiele. Aktualnie robie FBW x3tydz. Próbuje nowych rozwiązań,czegoś co mnie "poruszy"

Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to pisać śmiało.


Zmieniony przez - DAWID.K w dniu 2010-12-01 21:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Kupa ile razy dziennie.?Widać problem w metabolizmie raczej,choć nikt cie nie pilnuje i na głową nie stoi wiec nie widać co i jak z tym jedzeniem.Pasożyty?Hormony?Tarczyca?Trzeba szukać jak niby wszystko dopięte.Ewentualnie walnąć cykla i zobaczyć jak organizm się ogarnia z tym tematem.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Kilka pomysłów:
-Próbowałeś treningu z wysoką ilością powtórzeń? 16+
-Może przyczyna jest banalna, brak makro i mikroskładników w diecie?
-Tasiemiec[???]
Przejrzyj temat marka.c na temat diety dla ekto:
https://www.sfd.pl/dieta_masowa_dla_ektomorfika-t649407.html
Pozdrawiam

Zmieniony przez - JauCh w dniu 2010-12-01 23:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
idź do lekarza, najlepiej sportowego, jeśli wykaże zainteresowanie zrobi ci różne badania, czy nie masz infekcji, stanów zapalnych, hormony, tarczyca, moga być też alergie pokarmowe, jest tego sporo.

co do treningu to jak oceniasz swoją regenerację? jak reagujesz na trening np 5 razy na tydzień? jeśli dieta jest ok i nie masz problemów zdrowotnych to trenujesz albo za słabo albo za mocno lub ewentualnie bodźce są za mało zróżnicowane.

Ja na twoim miejscu nie myślał bym o masie i skupił się przez 4-5 miesięcy na czym innym, ograniczył bym siłkę do 2 razy tydzień i dodał 2-3x sporty walki jakieś zapasy, BJJ do tego jakieś areo by dobić do 6 dni treningowych, bieganie w plenerze, basen, wiosną rower wszystko w naturalnych warunkach bo tam nie ma oszukiwania jak np na rowerku stacjonarnym :) Kalorie na zero czyli i tak co najmniej 1000 więcej niż teraz biorąc pod uwage obciążenia.
Z tego co piszesz nie masz genu, niska siła, "miękki wygląd" celem tego jest ogólne wzmocnienie organizmu poprzez zwiększenie objętości ćwiczeń i ich urozmaicenie, rozwija się układ krwionośny, zwiększa się zdolność mięśni do magazynowania energii, rośnie tolerancja laktatu, organizm rozwija się wieloaspektowo. Myślę, że o ile jesteś zdrowy właśnie tego Ci potrzeba.



Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2010-12-02 00:21:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2734
tez mialem problem rozsnac ale aprawdzilem diete z grupa krwi i na mnie podzialalo
4kolor madrze pisze odbij torszke od silki zrob troche kondycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
markimarki - hmmm toaleta standardowo. Hormony i tarczyca hmmm, musiałbym sie wybrać jednak dotego lekarza tym bardziej, że moja matka też miała problemy z tarczycą. Tylko ona szybko łapała kg.
No tak, pozostaje kwestia cyklu który w ostateczności zrobie aby sprawdzić co i jak.

Jauch - trening z wysoką liczbą pow. był. Natomiast jeszcze wróce do tej kwestii na 100%.Metabolizm u mnie dośc dziwny, podobnie jak gen. Nie jestem typowy ektomorfikiem bo jak wrzuce wiecej kcal to zaraz idzie w pas. Ale endo, też nie jestem bo mieśni z tłuszczem nie łapie. Więc wychodzi na to, że gen mi w ogóle nie służy. Tasiemiec tez odpada bo to całkiem inne objawy.

4kolor - trenowałem już w zakresie 2-6 xTydz. Imo najlepiej czuje sie na FBW x3tydz. Wtedy jakoś organizm reaguje najlepiej. Nie rosne.... fakt, bo nie rosłem na żadnym z treningów ale przy FBW na drugi dzień czułem sie troche bardziej ubity a nie "wiotki". A intensywność treningów była na prawde różna.
Ja i osoby z otoczenia są na 99% pewnie, że mój problem nie ma nic wspólnego z dietą czy treningiem... gdyby tak było nie musiałbym teraz prosić was o pomoc.

Ten trening który opisałeś no tak, to te może być dobry pomysł. A na pewno ciekawy. Jednak jeśli problem leży w tym, że coś z moim organizmem nie tak, to czy dążenie w jakieś nowe rzeczy ma większy sens, oprócz samego komfortu psychicznego? mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi. Bo sam fakt tego, że nie rosne... no trudno. Ale chciałbym wiedzieć czemu tak sie dzieje :) bo trening ogólnorozwojowy raczej nie będzie złotym środkiem tylko ew. dobrą odskocznią.

"Idź do lekarza, najlepiej sportowego, jeśli wykaże zainteresowanie zrobi ci różne badania, czy nie masz infekcji, stanów zapalnych, hormony, tarczyca, moga być też alergie pokarmowe, jest tego sporo." - Ta kwestia przemawia do mnie najbardziej. Tylko co powiedzieć lekarzowi aby zrozumiał o co mi chodzi.



Zmieniony przez - DAWID.K w dniu 2010-12-02 12:50:22

Zmieniony przez - DAWID.K w dniu 2010-12-02 12:50:42

Zmieniony przez - DAWID.K w dniu 2010-12-02 12:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
co do lekarza to po prostu idź i opowiedz, kasę jak wspominałeś masz więc proponuje prywatnie, opowiedz historię, jeśli Cię oleje, co jest możliwe to poszukaj następnego.

Jeśli w badaniach nic nie wyjdzie rozważ moją propozycję treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który testosteron najlepiej

Następny temat

Cykl omka lub tesc + meta... Prosze o pomoc

WHEY premium