SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożcie mi :( Nadwaga i duzy tylek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 16 lat ,ok 170 cm wzrostu i waze 86,5 kg..
chcialbym pozbyc sie nadwagi ,a oprocz tego mam tzw. duzy tylek ... Mam nadzieje ze mi pomozecie dosyc szybko i tanio go stracic ...Glownie chodzi mi o zmniejszenie tylka bo chlopak z takim tylkiem to przesada..a przy okazji poleccie cos na inne partie ciala..Pomocy. jakby co z biegiem czasu umieszcze zdjecia i wtedy bedziecie mogli wywnioskowac wiecej..


Zmieniony przez - jankost w dniu 2009-04-22 21:55:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamm...Od jakiegos czasu ograniczylem jedzenie i uprawiam wiecej sportu z wagi 86 spadlem na 81,5
Co zrobic aby dosc szybko zejsc do granicy prawidlowej wagi gdzie wynosi ona mniej wiecej 70kg :( NIe mam zadnych pomyslow prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
ja wnioskuje ze nadwaga jest niezla , nie dygaj ja tez tyle wazylem przy takim samym wzroscie ale zjezdzam i narazie jest juz 78 i spada ciagle ;) musisz poczytac linki podwieszone ulozyc diete , aeroby , interwaly itp. poczytaj wklej diete cwiczenia ktos ci pomoze pzdr

Zmieniony przez - silva19861 w dniu 2009-04-23 06:13:25
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No rozumiem Cie mniej wiecej..ale moze cos tu polecicie bo ja nie umiem szukac za bardzo a jak juz to ciezka dla mnie do zrealizowania diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolek na pewno chciałeś pomóc ale akurat bieganie przy sporej nadwadze niekoniecznie jest najlepszym sposobem , bo bardzo obciąża stawy (nawet w tak młodym wieku) .

bieganie to supersprawa i jak nie masz problemów ze stawami to sobie biegaj, ale u osoby z nadwagą ryzyko jakichś kontuzji/przeciążeń jest sporo większe niż u chudzielca

a w skrócie to jedz kilka wartościowych posiłków dziennie (3 to minimum , 4 albo 5 jeszcze lepiej) no i porządny wysiłek fizyczny. To jest klucz sukcesu, całe to rozpisywanie powtórzeń i ciężarków i minut takim tempem a minut owakim tempem to już jest sprawa trzeciorzędna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Kluczem jest dieta, jak zawsze.
Bieganie może być niebezpieczne - ale nie przy wadze 85kg. Tutaj można śmiało biegać - choć i tak lepiej omijać asfalt, wybierać łąki czy lasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Skoro...ciezka dla mnie do zrealizowania diete , to tylko tyle umiem doradzic !!!
Sam w tym wieku stracilem ok 18 kg, przez bieganie i regularne jedzenie, wiec...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-23 21:45:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale czy bieganie bedzie rozwiazaniem na duzy tylek ? i jaka dieta..? cos syszalem o aerobiku i diecie redykcyjnej ale nie wiem .doradzcie ..ale i tak jak narazie dziekuje na nakierowanie mnie na dobra drogee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 822
A wiec tak, co potrzebujesz:
Dieta - redukcyjna, czyli ze jesz mniej niz potrzebujesz, jak wyliczyc zapotrzebowanie, co jest zdrowe, co jesc przed/po treningu znajdziesz w podwieszonych tematach.

Trening siłowy - niekoniecznie na siłowni, moze byc np. trening mawiashiego z dzialu 'w domowych warunkach'. jest bardzo pomocny przy redukcji.

Aeroby - czyli bieganie, rower, pływanie, jesli lubisz tez aerobik moze byc. czyli cos co sie zmeczy i spowoduje ze spalisz dodatkowa ilosc kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Masz 16 lat i sylwetka jeszcze sie formuje, a bieganie lub inna aktywnosc fizyczna zalecana jest tu jak najbardziej.
Poczytaj posty pogrubione z gory dzialu i starj sie stosowac do 10 wskazowek zywieniowych.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
tak jak piszą...
uważaj na to co jesz - i daj sobie dużo sportu ! W takim wieku to zdziała cuda. Rower, koszykówka.... spacery. Rób coś - ja w takim wieku straciłem też z 20kg - a pozwalałem sobie czasem i na placuszek i na loda hehe, jednak aktywność była na bardzo wysokim poziomie. Innymi słowy, orałem ziemię zębami podczas koszykówki, a a treningi dojeżdżałem rowerkiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do mass xxl

Następny temat

OLIMP Thermo Speed Extreme + OLIMP L-karnityna Plus/MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore

WHEY premium