SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy przy Clenbuterolu !!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki naprawdę wszystkim za odpowiedzi!!!! Chciałbym jeszcze zapytać, czy istnieją różne firmy produkujące clen (lepsze, gorsze??) i którą najlepiej wybrać???? Aha... no i jakich mniejwięcej efektów mógłbym się spodziewać po 100 tabsach....??

Big- jaki trening górnych parti mi proponujesz????

Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O trening tutaj sie niepyta ale jesli juz chcesz to o jakie gorne partie Ci chodzi?
o gorne partie klaty czy co?
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
skany clenow bulgarskiego niemieckiego spiropentu i clenu chinskiego sa w archiwum to poszukaj ja z tych 3 powyzej wymienionych uzywalem tylko spiropentu ale wiem ze chinski tez cieszy sie uznaniem.
100 tabs spiro na pewno wystarszy na pierwszy raz

a co na gorne partie - poczytaj sobie o cwiczeniach na klatke, barki, plecy, bicebs, triceps, brzuch. miesnie kapturowe i przedramie a z tego co ogólnie wiadomo to lekiie przysiady i wyprosty nóg sa zalecane przy rehabilitacji kolan.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
de_nimm piszesz, ze sport odpada z powodu chorych kolan. Wybacz, ze napisze wprost, ale znam ludzi ktorzy sa sparalizowani od pasa w dol lub w ogole nie maja nog a zamiast szukac cudownych srodkow na LENISTWO zasuwaja na codzien jak dzikie reksy.

Proponuje Ci postepowac podobnie.

Clen lub ECA + uzalanie sie nad soba + jedzenie co popadnie + brak aktywnosci fizycznej = praktycznie zerowy spadek tkanki tluszczowej + skutki uboczne.

Proponuje zestaw: dieta tluszczowa + symylator wiosel (jako trening aerobowy w trakcie ktorego nie angazuj nog - ruch w obrebie gornej polowy ciala + stawy biodrowe) + l,carnityna + fat burner (BEZ ECA!). Zestaw ten absolutnie nie obciazy twoich biednych stawow kolanowych a z pewnoscia spowoduje spadek wagi.

Podniesienie temperetury ciala w przypadku stanow zapalnych ( nie wiedzac nic o twojej chorobie biore je pod uwage jako czesc problemu z kolanami) jest rownie niewskazane jak niekompetentna ingerencja w zaplanowana przez lekarza rekonwalescencje.

Pozdrawiam fachowcow od rozpisek...

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
A w wieku 17 lat do biorac pod uwage skutki uboczne rozwaz dodatkowo mozliwosc nabawienia sie arytmii serca, co w porownaniu z wymienionymi wyzej "skuteczkami" jest powaznym problemem. Nie bagatelizuj ostrzerzen - to nie sa wyssane z palca bujdy lecz stwierdzone fakty...

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Rok temu w Bydgoszczy na kulturystycznych debiutach ogladalem kategorie niepelnosprawnych. Nigdy nie widzialem bardziej motywujacego do treningu obrazu, do dzis mnie napedza nie pozwalajac ani jednego powtorzenia zrobic byle jak...

Choroba moze Ci pomoc stac sie twardszym czlowiekiem, a gdy ja przezwyciezysz jednoczesnie poprawiajac swoja forme fizyczna - bedziesz wielki nie tylko w swoich oczach...

Pozdrawiam zyczac powodzenia i wiary we wlasne mozliwosci...

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Venom tak z ciekawosci jakich fachowcow miales na mysli?

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
no cóż pozostaje mi się zgodzić z Venomem - Clen nie jest zabawką, cudownym lekiem dla leniwych - aby wyglądać lepiej należy pracować
nad tym - jeżeli zaniedbasz podstawy to żadne leki nie pomogą a akurat clenbuterol nie należy do tych które można by polecić z czystym sumieniem.
Poza tym pomyśl czy wogóle przetrwasz, teraz nie trenujesz z powodu kolan a co zrobisz jak w nocy nie będziesz mógł zasnąć, tylko będziesz pocił się w poduszkę i wczuwał w pulsujący, nieznośny ból głowy. A jak zareagują na to inni? Będziesz dość nerwowy a ręce trzęsą się tak, że nie radzę zmywać naczyń. Całkiem możliwe, że będziesz się czuł przez parę dni albo nawet znacznie dłużej jakbyś miał naprawdę konkretnego kaca.Ten lek nie służy do tego, by zrzucić sadło w zastępstwie treningu i diety, ale do tego aby aby trening i dietę wspomóc.Przy tym następstwa moga być groźne łącznie z arytmią serca, solidnym nadciśnieniem, bólami głowy które mogłyby powalić konia, że o interakcji z ewentualnymi lekami używanymi do leczenia twych kolan i znacznie szybszym rozwijaniu zapalenia z powodu podniesione temperatury nie wspomnę. Uwierz - poniechaj clenbuterolu. Już po paru dniach możesz czuc się tak chory, że kiedy naprawdę zachorujesz to nawet tego nie zauważysz. Więc radzę Ci - zostaw Clenbuterol bo to nie jest zabawka.
Big - dobrze, że czytałeś jak rozpisać clen ale następnym razem pomyśl komu odpisujesz. I w wypadku clenu przemyśl sprawę jeszcze intensywniej niż w wypadku SAA. Mówię całkowicie serio.
Pozdrawiam


Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Widze że tu kółko wzajemnej adoracji się robi.
Jeśli chodzi o te kolana to niech autor postu napisze jaka jest diagnoza lekarska ich stanu, chyba ze chore kolana sobie wmowil zeby nie chodzic na silownie.
Po drugie Gochan ta rozpiske opracowalem w oparciu o moje praktyczne doświadczenia z tą substancją a co do efektów ubocznych juz nie chodzi o clen ale w ogóle na ulotkach muszą być wymienione wszystkie możliwe nawet te których prawdopodobieństwo jest znikome więc tzrzeba je znac żeby odpowiednio móc zareagowac ale bez przesady.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
I o jaki stan zapalny chodzi.
Moja siostra tez oficjalnie ma bardzo chore kolana w jednym zerwanie a w dugim naderwanie wiezadel ale nie znaczy to ze caly czas ma stan zapalny.
Dopoki znaczaco ich nie przeciąża dopóty wszystko jest w porzadku.

Gochan tez sie ciesze ze poczytałeś sobie o efektach ubocznych clenu.
Jabys mógł mi jeszcze napisać gdzie wyczytałem tą rozpiske.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Ruska Ocencie!!!!!!

Następny temat

Początek GINEKOMASTI ???????

WHEY premium