SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy bardzo pilnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
to odstaw koksy i idź do lekarza bo niedługo se żyły poupier.dalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
sam dla siebie wolałbym żeby to był żart ale tak nie jest a chciałem się z kimś podzielic swoim problemem pomyślałem o was, dzięki za pomoc

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
ludzie zejdzcie na ziemie... widzicie jak ten tekst jest napisany?? heh to ***any zart i nic wiecej... Gosc sie chwali tym ze ejst d****em... jezeli jeszcze sie zastanawiasz nad realnoscia tego zdarzenia to zadaj sobie pytanie czy robiac cos MEGA d****NEGO cos takiego czego nawet w psychiatryku by nie wymyslili chwaliłbys sie tym przed innymi? i wogole... "odp*****la mi bla bla bla..... wstrzyknalem sobie olejek bambino bla bla bla " <****a szkoda ze nie denaturat> "chyba jutro pójde do psychiatry...." sorkki nie wierze w takie g****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Nie zalamuj sie na pewno lekarz Ci pomoze, jestesmy z Toba lap soga na pocieszenie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
kroffka masz 100 % pewnosci ze zakladasz ze to zart.Jak sie bedziesz czul jesli okaze sie to prawda?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
kroffka nie znasz mnie a próbujesz oceniać, moje zachowanie ok ale nie mnie.Życze Ci żęby Ci nigdy nie odjabało i żęby ktoś Cię wtedy nie oceniał tak jak ty mnie teraz

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to forum jest przeje*bane!!! na tak d****ny post od h*uja odpowiedzi i nikt go nie wypier*dala a jak ja się zwracam z realnymproblemem to od razu kasowanie posta. lipaa i przypał!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
Aleks ja wiem ze sa ludzie, parapety i d****e... ale wstrzykiwac sobie olejek bambino... ?? nie no sorry.... zastanow sie jak to brzmi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior treaz to tylko Lekarz a potem mów co dalej...trzymam kciuki ze wszystko wróci do normy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Dobra ok macie absolutną racje żę to nic mądrego ale kroffka nie wiem czy wiesz ale wbrew pozorą proces produkcji syntholu,oleju mct lub olejku bambino jest do siebie zadziwiająco podobny i sterylność oraz czystość tych produktó również a więć chociaż głupawo zrobiłem to wcale nie dużo głupiej gdybym wzioł sobie synthol.Nie wierzysz mi trudno, przeżyje chociaż teraz moę Ci przysiąść na wszystko co dla mnie coś znaczy żę honor jest dla mnie sprawą najważniejszą w życiu i Ci którzy mnie znająo tym wiedżą, To co powiem jest dla mnie swiętośćią i staram się brać odpowiedzilność za swoje słowa i czyny.

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na recepte

Następny temat

pomózcie z deka please!!!Pilne

WHEY premium