SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
Witam. Mam prośbe o pomoc mi w ulozeniu treningu. Staż hmmmm cwiczylem przez ponad rok , mialem przerwe i teraz od niedawna cwicze. Za tydzien zaczynam cykl na dietce + kreatyna Vitalmax. Jaki trening mi polecacie?? Kolega mowil mi, zebym robil : w pon i czwartek- klatka, biceps, nogi a we wtorek i piatek- plecy i barki. Nie wiem czy zastosowac sie do tego planu, czy to nie przemeczy moich miesni. z jednym sie zgadzam- z cwiczeniem 2 razy klatki(tyle, ze jeden raz bedzie lzejszy a drugi ciezszy) poniewaz klatki nie mam dobrej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przywiązać czymkolwiek - polecam pasek lub ...psią obrożę.

Program sam wybierz - są równoważne.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jak długo trwała ta przerwa i jak ćwiczyłeś po jej skończeniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
ponad rok . teraz ćwicze od 5 tygodni i już zauważam powrót siły. nie wiem czy robić 3 dni czy 4 w tygodniu...priorytet na klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
GRUPA I - "Masowa"

[https://www.sfd.pl/temat246764/] 

To grupa przeznaczona dla osób nie mających wcale stażu treningowego lub trenujących od niedawna, sporadycznie i bez przemyślanego precyzyjnego planu.

Celem zajęć w tej grupie będzie:
- adaptacja organizmu do systematycznych wysiłków związanych z treningiem siłowym
- przygotowanie silnej-solidnej bazy wyjściowej do wieloletniego treningu sportów siłowych i nie tylko
- maksymalna rozbudowa sylwetki NA LATO

UKŁAD CYKLI GRUPY I

Tygodnie 1 - 5 - Budowa masy mięśniowej
Tygodnie 6 - 10 - Budowa masy mięśniowej
Tydzień 11 - Regeneracja
Tygodnie 12 - 16 - Definicja umięśnienia

ZACZNIJ OD 6 TYGODNIA

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
oki rozważe ta propozyucje ale mysle, ze jest dobra. trening 4 razy w tygodniu i luzz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko - pisz, jak Ci idzie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
oki od przyszłego tygodnia zaczynam tylko niektóre ćwiczenia zastąpie innymi bo na mojej siłce nie ma aż tak dużo sprzętu.. i hantli mało:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pisz co konkretnie czym zastąpisz.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
unoszenie tułowia z opadu na "dzień dobry". chociaż jeszce nie wiem, być może bede mial mozliwosc robienia tego cwiczenia.i przy wyciskaniu na barki sztangielki zamienie na sztange ponieważ na silownii w mojej szkole jest mało hantli;/ pytanko : co mozna robnic zamiast uginania nog lezac?? bo u mnie nie ma takiej maszyny.. Reszta ćwiczeń pozostanie bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


to jest to

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
tamten hantelek przywiazac sznurkiem czy jak ?? chyba bede cwiczyl wg. programu 7, bardziej mi odpowiada. wogóle ktory bardziej polecasz? program 7 czy 8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie brzuszka...

Następny temat

PIŁKA NOŻNA I SIŁOWNIA

WHEY premium