SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Witam wszystkich!! wiem że taki tematy tylko zaśmiecają nasz forum... Dlatego z góry przepraszam niedawno przez przepadek trafiłem na forum na świetny link ... był to filmi na którym była 6 WEIDERA i był bardzo świetny. Przez 6 minut wraz z instruktorem były ćwiczenia 6 WEIDERA. miałem dodany ten link do ulubionych, ale miałem niespodziwany "format" i wszystko zostało wykasowan... Szukam już tego linku 5 dni i nie moge znaleść... Proszę o pomoc!! Z góry dziękuję...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Seba zachęcam Cie do nakręcenia takiego filmu!! Była by to spoko sprawa jak byś coś takiego zrobił!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Z tego co wiem do a6w nie ma filmiku, ale poczekam moze ktos bedzie mial.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Znalazłem go przez przypadek.. dlatego teraz tak ciężko jest mi go znaleść... Nie jestem pewien czy to sie nazywa 6 WEIDERA to był poprostu filmik ze świetnymi ćwiczeniami na brzuch... Proszę o POMOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Podejżewam, że chodzi Ci o 8 minutowy trening ABS. Bo trening a6w także szukam ale bez powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a to nie bylo absone? taki z 2 kolesiami i 1 baba na trawie?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
http://



zobacz czy to to

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
To napewno nie to... Ale też dobre narazie sie zadowole tym... Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
A gdybyś znalazł ten filmik (a6w), to jak nie zapomnisz to daj znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no dokladnie, bo szukam dosc dlugo [liczone w latach] i naprawde nie natknalem sie chetnie dalbym soga za takiego rarytaska

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
jak coś przez przypadek znajde to dam znać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Chyba, że seba_kzn wcześniej nakręci i wstawi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z łokciem.pomocy

Następny temat

obciazenia stawow kolanowych ?

WHEY premium