SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy.!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.
Mam dopiero 15 lat a waze 85 kg. Troche wam sie pozale ale mam nadzieje ze mi pomorzecie.
Chodzi o to iz podoba mi sie dziewczyna ;).
Bardzo chcialbym ja zdobyc ale z moim wygladam i oczywiscie brzuchem biodrami i innymi rzeczami nawet nie prubuje bo wiem ze to nie ma szans. Dla tego prosze was o pomoc aby schudnac szybko ale dobrze jak na moj wiek. Chcialbym wazyc gdzies MAX 75 KG i oczywiscie aby to bylo widac.

Mlody... :)
I Gruby :/;(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
Heh....witam w klubie, mi też sie podoba taka jedna...
No nic to najpierw myślę żebyś zajrzał tutaj:
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html
zaczął się do tego stosować, i powoli będziesz widział efekty.
Masz 15 lat więc za wcześnie na siłownie, a więc proponuje wejść w dział Trening dla początkujących i tam popytać jakie ćwiczenia możesz wykonywać tym wieku Mi osobiście wydaje się że trening dobry dla Ciebie to trening domatora, czyli pompki..itp itd
Poza tym dużo sie ruszaj, biegaj, graj w piłkę itp(ogólnie dużo ruchu)
I tak już między nami... wiesz są dziewczyny które nie zwracają uwagi na wygląd tylko na wnętrze, mowie Ci spróbuj zagadać, zaproś ją gdzieś i gwarantuje Ci że będzie ok
A zresztą co ja Ci będę mówił, co masz robić, w końcu jesteś facetem czy nie?...
Powodzenia życzę i pochwal sie jak coś...
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc po treningu i przed ???Prosze o pomoc.

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium