SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
WItam mam małe pytanie. Jestem aktuaklnie na cyklu 5 miesiecy i nie wbijałem podczas cyklu HCG. Wyniki badań byly w porzadku prócz tego ze wybiło mi estro. Za tydzień wybieram sie zrobić badania zeby zobaczyć finalnie ocb. Zastanawiam sie nad odblokiem lub mostkiem ale jestem bardzoej przekonany co do mostka ale nie wiem za bardzo jak go zrobić krok po kroku. Myslalem o wbiciu HCG na mostku lub jakoś od razu po prostu zeby to ruszyć lekko. Ogolnie cykl to:
Oxa/prop
Prop
Prop/Masteron
I teraz Prop/Masteron/T3 i Oxa
Chce troche zredukować przez 2 miesiace i wejsc na mostek lub odblok. Co bardziej polecacie ? Nie chce mieć duzych spadków a planuje kolejny cykl po nowym roku na wakacje juz.
Wrzucam zdjecie badań ostatnich.




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-11-07 22:17:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Lepiej czesciej tego propa to nie bedzie takich skokow testa/estro

Na mostku oxa i t3 w odstawke masz odsapanac, zejdziesz nisko z testa to tarczycowe poleca po miesie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
Zbijałem już estro aromasinem i zobaczymy jak to tam jest. Poleciały 3 tableki ed i potem 1 co 2 dni przez 2 tyg.



Zmieniony przez - Kubo123 w dniu 2020-11-07 21:57:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Kolego dwie rzeczy
Ankieta dzialu
Sprawa 2 skasowalem wyniki badan, wstaw drugie tylko zaslon dane osobowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
Dzieki :P
WIEK: 24
2. WAGA: 87
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:?
-udo: 65
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 265
-węglowodany: 430
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy teraz
8. TRENING: split + MMA
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: w normie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:130
-przysiad:130






Zmieniony przez - Kubo123 w dniu 2020-11-07 22:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Jak planujesz cykl w ciągu najbliższych 2-4 miesięcy, to szkoda przysadkę wk***iać odblokiem. Jak OFF ma być ponad pół roku to już jest sens.
Daj sobie dłuższe estry teścia dla wygody 150mg tygodniowo, HCG 1500-2500 IU i wyreguluj estro na nieco ponad górną normę.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
Troche napisałes to wszystko ogólnie. Jak przejść z krotkiego estru na długi ? Bije teraz 1,5ml + 1ml masteronu. Akurat mam masteronu jeszcze na 7 strzałów. Zastanawiam sie nad tym HCG. POczekać do mostka za 2 miesiace czy wbić teraz ? SKoro teraz to jak i po ile ? dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Normalnie, jak byś nie przeszedł to będzie dobrze. Możesz w ostatnim tyg propa już wbić długi estr, możesz po osatniej inj propa na drugi dzień bić juz długi estr. Przechodziłem na oba sposoby i jakichś większych różnic nie wyczułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
1,5ml może oznaczać 100mg teścia, albo 225mg. 1ml masteronu to może być 100mg, 150mg, albo 200mg
Po co ci ten masteron na chwilę obecną?
Jak chcesz schodzić z koksu w ciągu najbliższego roku, to wbijaj od razu. Jak nie to wbijaj kiedy chcesz.
Jak przejść z krótkiego estru na długi? Normalnie. Zamiast kolejnego strzału propa bijesz strzał enan/cypio w docelowej ilości. Jakbyś wbijał ponad 700-1000mg koksu tygodniowo, to wtedy byś się martwił jak przejść.
Na mostek to wbij sobie 75mg enan/cypio e3d i 1500-2500 IU e7d, albo 500-1000IU e3d.
2

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
Masteron mi został to już go skończe. Co polecacie bardziej ? Cypio czy enan ? Ogolnie jestem zadowolony z propa ale troche trzeba go bić. Od jakiej ilosci wrzucic dlugi ? Wbilem dzisiaj juz te HCG pierwszy raz 500 IU. Ogolnie mam 10000IU. Wbić to wszystko w malych dawkach czy tylko 5000IU starczy ? Lece na badania za tydzien to bede wiedziec wszystko jak coś. Na mostek mam schodzić stopniowo czy moge zejsc od razu do malej dawki ? Jak biore np. propa 3 razy w tygodniu po 1,5ml (tyle w strzykawce) to potem zejsc na 0,5 i wbic to 3 razy w tygodniu czy jakoś inaczej ? Sory za zamieszanie ale szukalem duzo a juz wole zapytac konkretnie bo nie moglem znalezc odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Jeśli mostek ma być z długiego to dawki Ci napisał kolega wyżej. Schodzisz od razu tak jak napisaliśmy, może być inj raz tygodniowo, nie musisz rozbijac na mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1580
Ok juz czaje :) Tylko jeszcze HCG. 5000iu ? 10000iu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok na 2 letnim teściu enan. Proszę o pomoc

Następny temat

Bolące.jądra - uzywam 2 miesiąc cypjonat tescia i winstrol

WHEY premium