SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zakupie białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Witam chciałbym abyście poradzili mi jakie białko będzie mi najlepsze. Mam 173cm i waze 75kg celem moim jest masa mięśniowa. Białko biore zawsze 2 razy dzinnie do uzupełnienia diety:) raz biore w godzinach 10-11 a drugi raz biore po trenngu (jak nie ciwcze tez) kolo 18 i mieszam je wtedy z węglowodanamy z Vitalmaxa i robie gainerka. I teraz biore białko z Olimpa Protein concentrate 100% i czy dalej je kupować czy może cos innego podradzicie? Zakres cenowy to max 200zl na miesiac na białko chce wydawać. Wpadlo mi takie białko ActivLab - Muscle UP Protein dobre one?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ale przecież się nie spieramy wcale tylko przedstawiamy swoje racje. Ja tam generalnie gainerów nie pijam więc nie wiem czy lepsze czy gorsze, ale po prostu większość z nas stawia sobie wyżej możliwość samodzielnego ustalania proporcji i tyle.
Jeśli walisz np tylko po treningu to git, bo ciągle dajesz takie same proporcje, ale jeśli już np chcesz zastąpić posiłek i liczyć bilans to się średnio gainer sprawdza. Chyba, że jesteś total ekto to nie ma większego znaczenia.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-04-20 13:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Ja polecam: Musclemeds Carnivor (białko wołowe) albo syntraxu matrix ja biorę zawsze jedno i drugie a z serwatek to scitec whey coś tam, podobno smakiem bije wszystkie inne i nawet w pakach po 5 kg jest ale jeszcze nie miałem przyjemności go zkosztować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Ja mam izolat ze Sciteca smak malina jest pyszny.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak na smaku Ci także zależy to Scitec

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Jeżeli twoim celem jest masa to może przeżuć się na Gainera jakiegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A czytasz co napisał ?
Potrzebuje białka i sam robi gainera i jest to bardzo dobre wyjście.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Vinny
czy dalej je kupować czy może cos innego podradzicie?

Czytam a z tego co pisze to robi pseudo gainera, dosypanie carbo do białko nie czyni z tego gainera.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No to ciekawe bo 90% gainerów to biało + malto (carbo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A co to jest gainer w takim razie ?
A jak po treningu zmiksuje płatki owsiane i białko to co wtedy jest według Ciebie ?
Poza tym nudzą mnie opinie typu - jak chcesz masę to kup gainera.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Martainn
No to ciekawe bo 90% gainerów to biało + malto (carbo).

Tylko że przeważnie w lepszych gainerach białko jest rożnego rodzaju,do tego tłuszcze witaminy itp. nie mówię że to jest tragiczne rozwiązanie, ale moim zdaniem normalny dobry gainer bedzie lepszy od takiego połaczenia.Co innego jak by robił sobie gainerka domowym sposobem z normalnych produktów,w tedy by było super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A moim zdaniem jest lepsze. Dodajesz co chcesz i ustalasz proporcje jak chcesz. Aktualnie jak potrzebujesz. Bo nie zawsze potrzebujesz 20 g białka i 70 g węgli. Czasem potrzebujesz 30 g białka i 50 g węgli. I sobie tak robisz.
A te różne rodzaje białka to najczęściej 95% wpc i reszta po 1%:)

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-04-20 11:29:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze suplementów

Następny temat

Pomoc w dobraniu odżywek

WHEY premium