SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ulozeniu planu wytrzymalosciowego

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Mam obok siebie w parku przy jeziorze street workout gym, sciezka wokol jeziora ma 1,5km.
Ponizej wrzucam zdjecia z silowni co tam sie znajduje:



Sa tam:
Sztangi
Lina do wspinania
Liny co sie o ziemie uderza
Ten przyrzad na barki? zdj 3
I na brzuszki i grzbiet zdj1
Jak zobaczycie na 1 zdj pod domkiem znajduja sie 3 stopnie mozna wskakiwac i zeskakiwac nie wiem jak to sie zwie.


Moglibyscie mi pomoc ulozyc plan wytrzymalosciowy ktory moglbym wykonywac w ten sposob:
1,5km biegu, rozne cwiczenia i kolejne 1,5km biegu i tak z 3 serie biegu i cwiczen i z czasem zwiekszac.

Jak to rozegrac? Dzieki za pomoc










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Obczaj sobie różne treningi crossfit, tzw. WOD-y, wiele zawiera właśnie bieganie na dystansie. Chyba np Linda zawiera bieg na 800m plus dipsy/wymyki.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
15 dipsow, 8 podciagniec na drazku ,bieg
20 pompek, 30 brzuszkow, 8 podciagniec ,bieg
Rwanie sztangi 15x,15 dipsow, bieg
Rozciaganie

To tylko przyklad planu, mozesz go dowolnie modyfikowac, dodawac cwiczenia, dodawac powtorEnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 186: Johnson vs. Horiguchi

Następny temat

UFC on FOX 15: Machida vs Rockhold

WHEY premium