SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16048

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

103

Wzrost

186

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

123

Obwód uda

63

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ostatnio 4lata bez przerwy,teraz pół roku przerwy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6 konkretnych cykli. Szło mete, enan, cypio, susta,deca, wino

Stan zdrowia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Mam jeszcze Trena-v i Tren z Brawna, pytanie czy dac go na poczatku rowno z metą, czy w srodku zazebiajac z meta i winem czy na koncu razem z winem. I ktory z nich da lepszą wycinke i ubicie i wyżylenie?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co do kosztów - pytaj w lokalnym labie, niektóre też zamieszczają cenniki na www.

Co do ph - wejdź do topicu o PH tam ktoś opisywał co jak działa bo sam pytałem żeby zrozumieć coś o tych ph.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Ale jak juz zdecyduje sie na jeden albo drugi to w ktorym momencie cyklu go dac?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To już pytaj speców od PH w temacie o PH. Ja się na tym nie znam, czytam o tych zabawkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Panowie ostatnie podsumowanie przed cyklem. Meta 1-7 30mg ed enan 1-7 250mg ew 8-15 750mg ew Trena-v 9-15 4kaps ed wino (oral) 10-18 30mg ed. I tu pytanie czy wino wrzucone z prohormonem i ciagniete jeszcze 3tyg po nim bedzie miało swoje własciwe dzialanie. Jak nie zdobęde heparegenu oslonowo przy oralach to co moze posłużyć zamiast niego?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
ja pierd**** wątrobe to Ty chyba masz ze stali, jak chcesz cisnąć PH, mietasa i wino razem. Musisz bardzo nie lubić swoich wnętrzności, albo znasz swój organizm już na tyle dobrze, że wiesz, że takie kombo Ci nie zaszkodzi. Nie, że sie czepiam poprostu zwracam uwage. Ten heparegen to jednak musowo przy takim kombosie. Krzykacz wrzucał dobry art, jest podpięty w dziale doping: https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html

warto ogarnąć

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Ten ph nie jest methylowy bez grupy 17a wiec tylko meta i wino daje po wątrobie a to podstawowe srodki

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tonny24
Panowie ostatnie podsumowanie przed cyklem. Meta 1-7 30mg ed enan 1-7 250mg ew 8-15 750mg ew Trena-v 9-15 4kaps ed wino (oral) 10-18 30mg ed. I tu pytanie czy wino wrzucone z prohormonem i ciagniete jeszcze 3tyg po nim bedzie miało swoje własciwe dzialanie. Jak nie zdobęde heparegenu oslonowo przy oralach to co moze posłużyć zamiast niego?


Ten ph koniecznie chcesz brać..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Chce konkretnego ubicia i mysle ze to bedzie dobry dodatek do cyklu

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Daj już lepiej combo metka+winko. Nie kombinuj z tym ph. Nie wiem czy to zagra z saa czy nie, czy poryje Ci falki czy przeżyjesz.

Nie wiem jakaś dziwna moda na te ph jest, h** wie co jest w środku a ludzie się tym podniecają czytając opisy wyczarowane przez chłopców od alfabetu.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania do sprawdzenia oraz Nowy rok nowa bomba.

Następny temat

Pierwszy cykl Anavar

WHEY premium