SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w organizacji domowej siłowni - wybór sprzętu, rady posiadaczek własnej pakerni

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 4505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Iskra pytasz a nie czytasz, pisałam wczesniej i o bumperach i o zaciskach, linki podawałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Atra czytam czytam i nawet pisałam do gościa, ale nie ma pojedynczo sprzedawanych bumperów Zaciski nawet sobie zapisałam, ale jeszcze przed chwilą dałabym sobie coś uciąć, że to nie Ty wrzucałaś :D dobrze, że wszystko u mnie zostaje na miejscu :D


Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2015-06-18 16:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
zaciski kochana zaciski, masz linka na poprzedniej stronie :) Moim zdaniem najlepsze, mocno trzymają i nie trzeba nic kręcic ani używać siły, wsio szybko i przyjemnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
edytowałaś widzę a ja juz odpowiedzialam, znalazłaś to oki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Dogadałyśmy się w końcu :D lecę przekopywać jeszcze internety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Fajne takie zakupy co??? Niedawno przez to samo przechodziłam a kurierów witałam z otwartymi ramionami hahahahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Normalnie Gwiazdka w czerwcu :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Hej no i jest z Marbo problem. Stojaków, które zamówiłam nie ma. Ponoć się skończyły. Zamówienie złożone, kasa zapłacona, a babka dzwoni i mówi, że nie ma. Kosztowały 246zł, a nowszy model mogą mi zaproponować z rabatem 6% i będą kosztować 440zł.

Dla mnie to jest jakaś parodia podejścia sklepu do klienta, albo ja po prostu do tej pory trafiałam na sklepy z normalną polityką w takich sytuacjach.

No ja rozumiem, że jakimś tam wyidealizowanym podejściem byłoby zaproponowanie nowszego modelu w cenie w jakiej zamówiłam poprzednią wersję, ale na to nie liczę. Ale w takiej sytuacji dawanie rabatu na poziomie 6% dla mnie jest śmieszne. Zastanawiam się co zrobić w takiej sytuacji i czy nie zrezygnować z całego zamówienia, bo mnie zirytowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Iskra zeby nie powiedxiec a nie mowilam. Ten cyrk mialam, pisalam ci to tez o stojaki poszlo. Ehhhhhh czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem... ta firma ma po prostu gdzieś swoich klientow :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
atra jak do mnie zadzwonili i powiedzieli o co chodzi to od razu pomyślałam o tym co mi pisałaś. Widzę, że faktycznie podejście godne początkującego sprzedawcy, a nie tak dużego sklepu. No nic chyba zrezygnuje z całego zamówienia i tyle. Wystawię im opinię gdzie się da to przynajmniej inni będą mieli przestrogę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Anuli - kettlebells i bieganie

Następny temat

DT Kamila

WHEY premium