SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dziwnej szprawie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
Witam, z góry przepraszam jeżeli napisałem w nie odpowiednim dziale. Wracając do tematu, pisze do was w dość nie typowej sprawie. Ostatnio zauważyłem ze po treningach klatki piersiowej lewa strona mi bardzo puchnie, a prawa wygląda normalnie. Poniżej przedstawię zdjęcie żeby było jasne o co mi chodzi.

Moze są osoby które się z czymś takim wcześniej spotkały? I czy to wygląda na coś poważnego? Iść z tym do jakiegoś lekarza, i jak tak to do jakiego? Z Gory dziekuje za odpowiedzi

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17123
gino z lewej strony

i kreatyna na pewno nie jest tego przyczyną po prostu takie uwarunkowania genetyczne masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
pewnie źle technicznie wykonywałeś ćwiczenia, rób więcej hantlami wtedy pewnie sie wyrówna
dobra technika i jeszcze raz dobra technika

ja tak miałem jak ćwiczyłem na betonowych to z jednej str mialem wiecej ciężaru i sie źle formowało, teraz cyce większe to nie widać;;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
No właśnie, problem jest w tym iż wykonuje je pod okiem trenera z siłowni, i wykonuje je hantlami. Dodam jeszcze iż ten większy cyc, mnie boli gdy dotykam, ten drugi nie.

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5972
Spytaj może w dziale Zdrowie? Ja bym się zastanowił czy to tylko nieharmonijnie rozbudowany mięsień. Sprawdzić nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
a to wiem juz:D
masz naderwany mięsien i boli i spuchł, to właśnie przydarzyło mi sie na 1szej wizycie na "siłce" 2 tyg przerwy od klatki minimum bo taka co zostanie , zrosty sie porobią i bedzie krzywo. elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
hmmm trudna sprawa sprobuj dodac pompki na poreczach i klasyczne pompki rob z waskim rozstawem rak co bedzie dzialac na srodek klatki rob rez szeroko. Moze sprobuj treningu FBW. Szczescia zycze

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
chudy001, SOG poleciał jak nic, bo to co napisałeś jest najbardziej prawdopodobne. Czuje lekkie klucie, a zanim mi to spuchło miałem nieźle zakwasy bo dość ostro poćwiczyłem. Tyle ze To mi tak spuchło około miesiąca temu i od tamtej pory do teraz ciągle ćwiczyłem klatkę. Czy jeżeli bym teraz przystopował na jakieś 2 tygodnie to by pomogło?
@wd, nowego tematu nie będę pisał, bo zaraz warna dostane. A jeżeli temat jest w nie odpowiednim miejscu to PROSZĘ MODA O PRZENIESIENIE.
Z Góry dziękuje

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
jak miesiąc z tym ćwiczyłeś to trudno będzie żeby to zeszło , jeszcze w dziale zdrowie popytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
po dluszym przemysleniu stwierdzilem ze musisz udac sie do lekarza. Po wypowiedzi chudego tez mi sie wydaje ze naderwany.

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
Hmm, jutro postaram udać się do zwykłego lekarza i on albo da mi skierowanie gdzieś, albo sam powie co jest. Dzieki za pomoc, i wszyscy macie po SOGu. Pozdrawiam :)

żeby być nauczycielem najpierw musisz być uczniem ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest? To jest moja odpowiedź na stagnację ! Resista

Następny temat

damianno35 /dziennik/ poprawa sily

WHEY premium