SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Witam
Wiec tak, mam 25 lat i jestem raczej ektomorfikiem, a poczatek swojej kariery z silownia zaczalem z 7 lat temu i ciagnalem przez jakis rok. Wtedy bralem Mass TREC XXL + Carbo Biogenixa zaraz po silowni, a miedzy czasie Olimpowska Kreatyne. Pamietam, ze na poczatku na solidnej diecie w ok 3-4 miesiace dzwignalem sie z 62kg na prawie 70kg i ladnie sie na tym utrzymywalem bo tez nie chciale przesadzic z wielkoscia w tamtym wieku.
Pozniej niestety przestalem cwiczyc i wrocilem jakies pare miesiecy temu, jednak jako student miewajac problemy z zastosowaniem znow konkretnej diety. Caly czas biore teraz TRECa bo sprawdzony i dobry jednak ostatnimi czasy zauwazylem ze po prostu przeze mnie przelatuje. Stad mysl o sprawdzeniu czegos nowego w podobnej cenie czyli ok 3kg za 100zl, jakies propozycje? Mysle nad BIOGENIXOwym Monster MASS czy moze cos innego?

Dodatkowo mysle o zaczeciu brania Kreatyny + BCAA + DEXTROSE i tu pare problemow nowiciusza w tej dziedzinie.

Mysle nad kreatyna ACTIVLABa, BCAA AMINOSTAR i dextrose ACTIVELAB z ta ostatnia wiem ze to raczej bez znaczenia jaka firme sie wybierze ale glownie chodzi mi o BCAA i kredke. Mam tez dylemat czy capsy czy proszek ale ukierunkowywuje sie na proszek kredki i capsy bcaa bo tu iby jedynie roznica w cenie i przelykaniu;)

Dodatkowo pytanie o firme UNS. Wyszukalem na allegro ze ma dosc tanie w miare produkty (BCAA i Kreatyna all w proszku) i pytanie czy czasem nie ZA tanie ;)

Wszystko mam zamiar poprzec w miare mozliwosc odpowiednia dieta (postanowienie noworoczne;p) jednak jak wspominalem, jako student mam tez ograniczony nbudzet stad pytanie czy wybrane suple sa dobre czy znajde moze cos lepszego ale w podobnej cenie gdyz na drozsze wydatki niestety juz mnie stac nie bedzie.

I czy przy braniu Gainera + Dextrose + BCAA + Kredki jest potrzeba lykania tez carbo po treningu czy raczej te produkty wystarcza na regeneracje i budowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Spoko spoko ja to napisalem zanim on mi podal ze to na 70g ;P myslalem ze to na 100g wiec o polowe mniejsze wiec sypiac 2x wiecej bedzie rowne trecowi i cena sie zrowna :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dekstroza niepotrzebna,nie kupuj
kreatyna-ok wez tego activlaba jak chcesz
bcaa-odpuscilbym na masie

postaraj sie jednak dobrze odzywiac,bo to klucz to sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Wiem wiem bo widzialem co sie ze mna dzialo jak stosowalem diete te 7 lat temu ;D

Duzo wyczytalem ze dextrosa bardzo dobrze wspomaga kreatyne. Na prawde nie ma sensu jej kupowac? Bo jest dosc tania.

Czemu BCAA odpuscic przy masie? Wplywa przeciez na regeneracje, katabolizm i rozpad tkanki tluszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie ma sensu,nie wspomaga kreatyny

no zgadza sie,ale na masie jesz duzo wiec zapewniasz podaz aminek w duzej ilosci,o katabolizm bym sie nie martwil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Ok to dextrosa OUT a co z Carbo? Zawsze sobie wypijam po silce, dalej popijac czy olac?
No niby duzo jem ale u mnie moze byc problem z systematycznoscia tzn wiekszosc dni raczej bede mogl sie do diety stosowac ale niestety sa 2 dni w tygodniu (o zgrozo te treningowe) gdzie od rana do poludnia jako tako czasu na jedzenie miec nie bede. Stad mysl aby sie wspomoc BCAA.
Chyba ze jakies inne propozycje co mozna dorzucic do kreatyny i gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
jak czujesz,ze ci z tym dobrze to popijaj dalej
to lepiej kup bialko zamiast bcaa
gainer-jak sa braki w diecie,a piszesz ze beda sie zdarzaly to kup,przyda sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Bcaa mozesz smialo dodac. Moim zdaniem jest niezbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
No gainer na pewno tylko wlasnie pytanie jaki? Jest cos rownie dobrego jak XXL w podobnej cenie?
Odnosnie carbo to nie wiem jak mam to niby czuc :P mam doswiadczenie jedynie z xxl i carbo te pare lat temu i wtedy wszystko ladnie wspolgralo z dieta ale to tez byly inne czasy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
whey gainer 2 vitalmax,whey gainer olimp,mass activator
ja np.nie popijam teraz carbo,jak robilem kiedys ciezsze i dluzsze treningi to owszem,teraz wsytarczy mi posilek po treningu,sam ocen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
ten SFD to dobre? Bo cholernie tani widze i jak luknalem zawartosc to widze 14 bialka i 46 weglow co w porownaniu do treca 20/73 to tak lipnie wychodzi :P Chyba ze po prostu sypac wiecej ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sfd ma tyle samo białka co mass xxl treca przecież - po 20% oba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądziocie

Następny temat

Kreatyna brać czy nie brać?

WHEY premium