SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Dobraniu PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
hehehe reklama dzwignia handlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2475


zobacz koles przetestowal muscle test wlasnie przez takich jak wy sa nie porozumienia jadles to zeby mowic ze gowno ? wielki znawco koksow

MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2475


i po cyklu

MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
widzialem te wideo wczesniej, jesli jestes przekonany ze mustle test burneiki to dobry wybór to twoja sprwa, ja stawiam na co innego. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
lenor18
paat czemu nie pro-lmg? a czemu wlasnie ph od burneiki?


Daj znać jak skończysz pro-lmg, bo opisy znajdujące się w internecie są dla mnie podejrzane. Ma być masa wg nich, a ja pamiętam jak chyba alri? pierwszy raz wypuściło ten środek (to był revolt? coś takiego?) i opinie były takie że szkoda kasy ewentualnie do redukcji może się przydać. Właściwie jedyny efekt jaki ludzie obserwowali to ubicie mięśni - epi przy tym jest mocne... Inna sprawa to kwestia dawkowania. Strzeliłbym sobie ze 200 mg dziennie, ale wtedy jest to bardzo nie opłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Po P-plexie chyba libido też nie pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Na tym filmiku brakuje tylko sceny ze sciagniętą koszulką

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
8kg w miesiąc

Chciałbym zobaczyć tego chłopaczka w miesiąc po odbloku.
Jak 3-4 kg zostaną, to będzie dobrze.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
paat
chce cos konkretnego moja sprawa czy mi sie cos stanie chce sprawdzic sam na sobie. aras muscle test bo wtedy mam 100 % pewnosci ze to nie szit


a skąd ta pewność niby?robiłeś badania na zawartość?a takie filmiki to wiesz...chyba nie jesteś aż tak naiwny żeby wiedzieć we wszystko co powiedzą?skąd wiesz, co jeszcze ten koleś wbijał?jak ja pojade na granie testa tygodniowo a potem na youtuba wrzucę jak mówię że to na wodzie po parówkach zrobilem to będzie to jakiś dowód niby?

żal mi jak widze jacy niektórzy są naiwni, nie ma się co potem dziwić, że rynek wygląda tak jak wygląda, jak konsumenci kupują byle badziew to nie ma sie co dziwić, że producenci badziew sprzedają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
W ostatnim badaniu uokik okazało się że 70% produktów spożywczych ma inny skład niż na etykiecie, więc można sobie to ekstrapolować na zupełnie niekontrolowany rynek PH gdzie panuje jedna wielka wolna amerykanka (albo chińszczyźnianka raczej )



Zmieniony przez - Wzwut w dniu 2012-09-11 17:24:45

Wołają na mnie trójnóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dłuuugi ON a odblok - zaawansowani

Następny temat

leki na adhd concerta medikinet ritalin

WHEY premium