SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy dawkach PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
Niestety może pompować, zresztą wszystko też zależy od ilości węgli w diecie...dlaczego akurat zdecydowałeś się na dymethazyne ? może lepiej coś słabszego ? pamiętam, że kolega kiedyś chwalił sobie na treningach d-plex, środek słabszy od d-zine ale poprawia agresję na treningach, skupienie, wzmaga intensywność. Można zdobyć nawet kilka kg.

Z drugiej strony może nie będzie tak źle skoro fighterzy dają radę na wysokich dawkach testa i innego ścierwa

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2012-11-29 16:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
O dymethazynie czytałem same pochlebne opinie, min Twoje. Ktoś trenujący SW też mi to polecił. Czytałem też, że nie będzie bardzo pompować. Dam do tego niskie dawki długiego teścia i może jakoś obleci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
Wiesz ja używam tego nie pod sw ;) dla mnie to jeden z najlepszych ph jaki dotychczas brałem. Nie wiem jak sprawdzi się na treningach sw ale na siłce pompuje b.mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Lasix , nie wiem czy Patric Arnold mial kiedys tak na serio sztange w reku. Wiem ze bardzo duzo wie ale nie jest absolutna wyrocznia. Zgadzam sie z jego teriami ale w przypadku EQ dla mnie dawka 800mg dziala bardzo dobrze. Napisze jeszcze raz ze bralem z CEL z pewnego zrodla. Nie wiem czego Ty zes uzywal. Bralem cykl 8tyg i moje flaki mialy juz dosc. Nie wyobrazam sobie w sumie wiekszych dawek bo zwyczajnie chyba juz niczego nie mogl bym jesc a patrzac na jedzenie bym je omijal bokiem.

easyjerzy prawdziwa dymathezine jak masz powinno Cie mega spompowac. Tak naprawde ten porducent to krzak i nie wiem czy w kazdej puszcze jest to w srodku czy moze w co drugiej jaka mieszanka czy w zadnej. I tak naprawde w przypadku tego co masz to wcelowac w dobre dawki i czy jest ten srodek tam to ciezka sprawa. Zakladajac ze jest tam ta substancja to dawka 16mg to naprawde kosmos na Twoja mase ciala. Sama substancja dziala swietnie i jest bardzo mocno i powinno sie ja stosowac przez bardzo doswiadczonych zawodnikow , ale jak to w zyciu bywa wiekszosci sie wydaje ze sa supermenami i profesjonalistami.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
easyjerzy nieskie dawki tescia to 200-250mg na tydzien przy takiej wadze ciala.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
Nie będę rozwijał już tematu odnośnie dawek, stosowania i firm krzaków...swoje już powiedziałem. Eq-plexa miałem z tego samego źródła co Ty. Jeszcze tak na marginesie, skoro Patrick nie jest wyrocznią w temacie ph to nie wiem kto wie więcej niż ten gość. Poza tym z pewnością miał nie tylko sztangę w ręku, wystarczy spojrzeć na wiele zdjęć jego sylwetki. Szkoda że nie wypowiada się na tym forum bo ciekawe kto byłby wstanie polemizować z nim na temat ph. Na bb.com i wielu innych forach co niektórzy też próbowali być mądrzejsi...do czasu. Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jak pisalem gosc ma ogromna wiedze i zgadzam sie co do jego teori, tylko jak widac nie do wszystkich.
Pisze miec porzadnie sztange w reku tzn byc jako kulturysta liczaca sie pozycja na swiecie w przypadku jego bo to trenuje. Jakos mimo jego wiedzy nie wiedzialem go nigdy na scenie Mr Olympi czy Arnols Classic czy MS amatorow.
Co nie zmienia faktu ze to douczony gosc i zdrowo myslacy. Jednak nie przekona mnie ktos do czegos czego ja doswiadczylem na sobie i to przerobilem oraz przerobilem to na swoich tzw krolikach doswiadczalnych praktycznie.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
To jest chemik nie bodybuilder, więc to chyba logiczne dlaczego nie startuje. Facet ma inne priorytety a poza tym nie oznacza to, że nie przerobił on pewnych związków na sobie lub osobach związanych z biznesem bb ale to nie temat o P.A. Wiesz swoje to fajnie. EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Zmieniłem trochę plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
easyjerzy
Zmieniłem trochę plany.

Co myślicie o cyklu:
1-?? test mix 400mg ew
1-10 eq plex 800mg ed (dwie dawki co 12h)
4-10 pro mag 70mg ed (dwie dawki, jedna rano, druga po ilu h?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tym razem bez bicia. Epi+Lmg.

Następny temat

Jak brac 2 cykle??

WHEY premium